Ogrody roszak Roszak Waldemar

Sprzedaż domków ogrodowych, oraz kompletów mebli ogrodowych

Producenci domów drewnianych
ul. Ogrodowa 11C, 62-280 Kiszkowo wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ogrody roszak Roszak Waldemar

Informacje

Opis działalności
Firma Ogrody Roszak od 2008 roku oferuje produkcję drewnianych domków ogrodowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Kiszkowie, na ternie województwa wielkopolskiego. Właścicielem naszej działalności jest Waldemar Roszak.
Produkty i usługi
Drewniane domki rekreacyjne czy też narzędziowe widywane są coraz części w ogrodach. Wykonywane przez nas domki znajdują swoje zastosowanie jako mini warsztaty czy też składziki na kosiarki, taczki czy też narzędzia do pielęgnacji ogrodu i domu. Domki często też przerabiane są na miejsce zabawy dla dzieci, zaś fani relaksu aranżują je w stylu hygge.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- domki drewniane,
- domki narzędziowe,
- wiaty garażowe,
- place zabaw.

Co więcej, na życzenie naszych Klientów zajmujemy się również produkcją domków letniskowych. Domki stawiane są na działkach rekreacyjnych oraz w ogrodach. Klienci często decydują się na postawienie domku dla przyjezdnych gości. Ponadto produkujemy również drewniane zestawy ogrodowe składające się ze stołu, law lub krzeseł.

Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne oraz konserwacyjne sprawiają, że letniskowe domki z drewna charakteryzują się trwałością oraz wysoką jakością wykończenia. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Ogrody Roszak w Kiszkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń