Mark-Bud Marek Modrzejewski

Prace ziemne koparko-ładowarką

Uzbrajanie terenu
62-230 Ruchocinek 53 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
663 578 082
Mark-Bud Marek Modrzejewski

Informacje

Opis działalności
Mark-Bud to firma z Ruchocinka, na terenie powiatu gnieźnieńskiego, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Marek Modrzejewski. Oferujemy Państwu szeroki zakres prac budowlanych przy pomocy koparek i koparko-ładowarek.
Produkty i usługi
Firma Mark-Bud od wielu lat zajmuje się pracami budowlanymi przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Posiadamy szeroką flotę pojazdów, takich jak minikoparki, koparki i koparko-ładowarki. Dzięki nim wszystkie prace ziemne są wykonywane szybko i sprawnie. Operatorzy to przeszkolone osoby i radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

Roboty ziemne polegające na kształtowaniu terenu bądź oczyszczaniu go przed przystąpieniem do budowy powinny być wykonywane przez sprawdzoną firmę, która działa według określonych warunków i zasad BHP. Nasza kadra oferuje Państwu usługi takie jak:
- niwelacja terenu,
- wykopy pod przyłącza,
- wyburzenia,
- rozbiórki,
- utwardzanie terenu,
- korytowanie,
- skarpowanie,
- wykopy i nasypy,
- rekultywacja terenu.

Dzięki wykorzystaniu sprzętu marki Caterpillar możemy zagwarantować, że sprostamy wszystkim powierzonym nam zadaniom. Zajmujemy się również wypożyczaniem naszego sprzętu na dogodnych warunkach. Chętnie nawiążemy współpracę z Klientami indywidualnymi i większymi firmami.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mark-Bud z Ruchocinek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń