Tropic Marek Lisiak

Obszywanie kierownicy, foteli, podsufitek.

Usługi tapicerskie
62-200 Szczytniki Duchowne 14 A wielkopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Tropic Marek Lisiak

Informacje

Opis działalności
Firmę Tropic założyliśmy w 2007 roku w Szczytnikach Duchownych, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem firmy jest Marek Łysiak. Oferujemy usługi tapicerskie.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi tapicerskie we wnętrzach samochodów. Jako kadra firmy Tropic mamy wieloletnie doświadczenie w tej kwestii. Długi staż w branży pozwala na wykonywanie pracy na najwyższym poziomie.

Świadczymy takie usługi jak:
- obszywanie kierownicy i innych elementów auta,
- obszywanie foteli,
- obszywanie podsufitek,
- obszywanie lewarków zmiany biegów,
- obszywanie meszek,
- obszywanie boczków drzwiowych,
- naprawa tapicerki samochodowej,
- renowacja tapicerki starych lub zabytkowych samochodów osobowych,
- obszywanie foteli lotniczych.

Oferujemy obsługę wszystkich marek samochodów osobowych. Pracujemy na nowoczesnym, specjalistycznym sprzęcie. Używamy materiałów renomowanych producentów i wysokiej klasy wyrobów ze skóry naturalnej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - firma z Tropic ze Szcztynik Duchownych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jarosław
Zamówiłem u nich obszycie podsufitki. W terminie zrealizowali zamówienie. Wszystko oczywiście zrobione pod wymiar. Obszycie pasuje idealnie i ładnie się prezentuje.
K
Krzysiek
Mam zabytkowy samochodów, dla którego tutaj uszyli mi obszycie na fotele. Bałem się, że może coś nie wyjść, albo, że będą niedopasowane, ale bardzo się myliłem. Firma doskonale zna się na tego typu pojazdach i wie jak wykonać obszycie, żeby było dopasowane do wnętrza samochodu.
O
Ola
Mam od nich obszycie kierownicy. Jest dostosowane dokładnie do jej wymiarów. Nie obsuwa się, jest naprawdę solidne. Kwota za wykonanie nie była wygórowana.
I
Iza
Firma wykonała kawał dobrej roboty, wykonując obszycia foteli dla naszego autokaru. Są uszyte na miarę, idealnie przylegają do siedzeń i w dotyku są przyjemne dla skóry.
F
Filip
Polecamy firmę Tropic. Wykonali obszycia na nasze fotele. Obszycia są bardzo eleganckie i zwiększają walory wnętrza pojazdu. Od razu widać, że zostały wykonane z wysokiej klasy tkanin i materiałów.