Zakład Kominiarski Miotełka Arkadiusz Andrzejewski

Profesjonalne usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Wrzosowa 11 Kłecko, 62-270 Wilkowyja wielkopolskie
(12 opinii) napisz opinię
Zakład Kominiarski Miotełka Arkadiusz Andrzejewski
ul. Wrzosowa 11 Kłecko, 62-270 Wilkowyja wielkopolskie
NIP
7842002799
Telefon
Zakład Kominiarski Miotełka Arkadiusz Andrzejewski

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Kominiarski Miotełka Arkadiusz Andrzejewski w Wilkowyja
Firma Miotełka, której właścicielem jest Arkadiusz Andrzejewski, znajduje się w Wilkowyi, na terenie województwa wielkopolskiego. Zakład oferuje kompleksowe usługi kominiarskie.
Produkty i usługi
Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie systemów kominowych. Regularne przeglądy kominiarskie mogą uchronić nas od wystąpienia bądź rozwoju niepożądanych wypadków. Do podstawowych czynności wykonywanych przez kominiarza należy przede wszystkim kontrola techniczna kominów oraz czyszczenie wkładów kominowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- czyszczenie kominów,
- czyszczenie przewodów wentylacyjnych,
- frezowanie kominów,
- przeglądy roczne kominów,
- udrażnianie kominów,
- zabezpieczanie kominów przed ptakami,
- naprawy kominiarskie.

Usługi obejmują również montaż wsadów kominowych, odbiory budynków oraz sprawdzanie szczelności instalacji gazowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Miotełka gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu kominiarskiego Miotełka w Wilkowyi.
Zasięg działania
Firma Zakład Kominiarski Miotełka Arkadiusz Andrzejewski z lokalizacji: Wilkowyja świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
Marlena
Ufam temu kominiarzowi, bo wiem, że ma doświadczenie w pracy. Zawsze sprawdza nam instalacje gazowe i komin. W razie problemów od razu zajmuje się serwisem, albo umawia na naprawę.
C
Cezary
Kominiarz doradził nam w wyborze wkładu kominowego i wykonał jego montaż. Instalacja została wykonana bardzo dobrze i doskonale znosi kwasy oraz wysokie temperatury.
M
Mateusz
Ta firma wykonała dla nas montaż ławy kominiarskiej. Instalacja przebiegła bez problemowo, więc polecam.
K
Kuba
Temu Panu co roku zlecamy przegląd komina i przewód wentylacyjnych. Zajmuje się także czyszczeniem instalacji jeśli wystąpi taka potrzeba. Zawsze przykłada się do zleconych zadań.
O
Ola
Wykwalifikowany kominiarz, który pomógł nam w szybkim odbiorze budynku. Sporządził opinie i komplet dokumentów, polecamy.
M
Maciek
Z usług Pana Arkadiusza Andrzejewskiego korzystamy od lat. Bardzo szczegółowo sprawdza komin naszego mieszkania, zawsze przygotuje odpowiednie dokumenty potwierdzające wykonanie usługi i doradzi jak dbać o przewód, żeby się nie zapychał.
R
Renata
Polecam każdemu, kto poszukuje sprawdzonego kominiarza. Profesjonalna obsługa i bardzo dobre ceny.
I
Imichalik88
Kominiarz zajmował się u mnie montażem wsadów kominowych. Bardzo dobry fachowiec.
D
DrakYcula
Najlepszy zakład kominiarski na rynku. Świetna obsługa, usługi w atrakcyjnej cenie.
B
Bogusz
Profesjonalista w każdym calu. Zajął się czyszczeniem komina i przewodów wentylacyjnych w moim domu. Polecam
M
Maksymilian
Ten zakład kominiarski zajął się u mnie zabezpieczeniem komina przed ptactwem. Profesjonalna obsługa, krótki czas realizacji usługi.
K
kris1967
Korzystam z usług tej firmy regularnie od kilku lat. Wspaniały fachowiec, który doskonale zna się na tym, co robi. Serdecznie polecam