PPH "PARADYSZ" S.C.

Odlewnia z wieloletnią tradycją

Odlewnie
ul. Konopnickiej 2 B, Borek Wielkopolski wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 647 904
Współwłaściciel
509741107
paradysz.akcesoria@wp.pl
Współwłaściciel
601647904
info@paradysz.eu
Sklep - ul.Marii Konopnickiej 2a
501448966
Adres korespondencyjny
ul. Konopnickiej 2 B, Borek Wielkopolski wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1950 roku. Nasza siedziba mieści się w Borku Wlkp. Specjalizujemy się w odlewnictwie okuć do powozów konnych oraz wykonawstwie mało- i średniogabarytowych odlewów z miedzi, aluminium oraz cynku.
Produkty i usługi
Zdobyte doświadczenie w procesie odlewniczym sprawiło, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i cały czas wzbogacamy naszą ofertę, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a przed wykonaniem projektu dokładnie poznajemy Państwa wymagania i potrzeby. Oprócz odlewów ze stopów miedzi, aluminium czy cynku, nasza firma oferuje również usługi grawerskie. Wszystkie projekty są wykonane komputerowo, dlatego cechuje je dokładność i precyzja. Każdy grawer może zmienić swój wygląd poprzez wypełnienie go wysokiej jakości farbą w różnych kolorach.

Naszą specjalnością są także okucia do powozów konnych. Wykonujemywszystkie detale z niebywałą dokładnością. Ryfki, kapsle, dogi, koła hamulcowe czy stopnie to tylko niektóre produkty, które znajda Państwo w naszej ofercie. Wszystkie wykonane są z mosiądzu lub chromu, co gwarantuje wytrzymałość, trwałość i piękny wygląd. Wykonujemy też wykończenia i ozdoby do lamp, drzwi, okien i szuflad, których rozmiar, styl i materiał wykonania zależy od Państwa potrzeb.

Nasi doświadczeni i profesjonalni pracownicy z ochotą posłużą radą, aby zadowolenie z produktu było jak najwyższe. Lata spędzone w pracowni dały naszym specjalistom wiedzę, którą przekuwają w piękne i trwałe projekty. Zdajemy sobie sprawę, że elastyczność wykonania jest bardzo ważna dla naszych klientów, dlatego uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę indywidualnie do każdego z nich.

Polecamy skorzystanie z naszych usług, jeśli marzą Państwo o pięknym wyglądzie powozów konnych, ale również gdy chcą Państwo stworzyć wysokiej jakości znaki firmowe, artykuły reklamowe czy akcesoria promocyjne. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, a nasza siedziba mieści się w Borku Wielkopolskim.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
- powozy konne,
- cnc,
- części do powozów konnych,
- bryczka,
- odlewnia,
- odlewy,
- grawerowanie,
- paradysz,
- kutschen,
- pferdekutschen,
- cariages,
- okucia do powozów konnych,
- tablice szyldowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń