Tsc Sp. z o.o.

Wysokiej jakości materiały budowlane

Materiały budowlane
ul. Kobylińska 90, 63-840 Krobia wielkopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Tsc Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Nasza firma znajduje się w Krobi, w województwie wielkopolskim. TSC oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych. Zapewniamy też usługi budowlane.
Produkty i usługi
W naszym sklepie znaleźć można duży wybór materiałów budowlanych pochodzących od renomowanych producentów. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Mamy pojazdy samowyładowcze HDS, zapewniamy też transport zamówień na terenie Gostynia, Rawicza, Leszna i Krobi.

Oferta zawiera produkty takie jak m.in.:
- glazura,
- tynki,
- pokrycia dachowe,
- materiały izolacyjne,
- materiały ścienne,
- kostka brukowa,
- prefabrykaty,
- płytki,
- farby,
- wełna mineralna.

Sprzedajemy też materiały ścienne, prefabrykaty, kostkę brukową i regipsy. Znaleźć u nas można również systemy rynnowe, emulsje i produkty, które chronią drewno oraz systemy dociepleń, systemy zamocowań i materiały elewacyjne.

Uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne usługi budowlane. Zajmujemy się budową obiektów mieszkalnych, handlowych, usługowych i produkcyjnych, a także biur. Wykańczamy również ich wnętrza. Oprócz tego można skorzystać z pomocy naszych fachowców w zakresie projektowania łazienek.

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą w przygotowaniu dokumentację i uzyskać prawomocną decyzję pozwolenia na budowę.

Zapraszamy serdecznie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Robek01
TSC to firma, która wybudowała mi budynek produkcyjny. Nie zajęło im to zbyt wiele, polecam.
J
Jureczek_mureczek
Panowie dowieźli mi zamówienie do domu, jestem zachwycony.
S
Siwy
Zajmuje się remontami, wszystkie materiały do prac budowlanych kupuję od nich. Oferują produkty w naprawdę fajnej cenie.
M
Michał
Firma oferuje naprawdę wiele materiałów budowlanych. Nigdy nie było sytuacji, żebym czegoś u nich nie znalazł.
N
Nikodem
Długo szukałem firmy z materiałami budowlanymi, w której nie przepłacę. Trafiłem w końcu na TSC. Był to idealny wybór, zostałem ich stałym Klientem. Mają niskie ceny i dobrą jakość produktów.