Intermax PHU Export import

Produkcja cebuli czerwonej, białej i żółtej

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Kusza 1, 64-125 Poniec wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adres korespondencyjny
INTERMAX64-125 Poniecul. Kusza 1tel. +48 65 573 15 74fax +48 65 573 10 56intermax@milnet.pl
Intermax PHU Export import

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Joanna Urbanowska. Prowadzę własną działalność, która specjalizuje się w sprzedaży warzyw. Siedziba firmy znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest produkcja cebuli białej, żółtej i czerwonej oraz pora, brukselki i marchwi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży różnych gatunków cebuli, do których należą między innymi cebula piklowa, cebula świeża oraz szalotka. W ofercie znajdują się warzywa myte, obrane ze skórki bądź łupin oraz pokrojone w pierścienie, plastry i kostkę. Cebula znajduje idealne zastosowanie nie tylko w postaci soku, który pomaga zwalczyć przeziębienia, ale można z niej również wykonać fantastyczną zupę cebulową, chleb czy krążki cebulowe. Stanowi też wspaniały dodatek do pizzy, jajecznicy czy sosu do ryby.

Wszystkie produkty są profesjonalnie przygotowywane do transportu. Istnieje szeroki wachlarz możliwości pakowania warzyw, co pozwala na bezpieczny przewóz oraz wydłużenie czasu świeżości. W zależności od gatunku i formy wyrobów warzywa pakowane są w torebki foliowe, opakowania próżniowe, kartony, skrzyniopalety plastikowe, worki typu big bag oraz w beczki.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Intermax.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń