Przem-car PHU Przemysław Jędrowiak

Profesjonalny warsztat samochodowy - przywrócimy świetność każdego auta!

Mechanika samochodowa
63-800 Stężyca 28 wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
607 978 035
Adres korespondencyjny
63-800 Stężyca 28 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przem-Car. PHU to warsztat samochodowy znajdujący się w Stężycy, w powiecie gostynińskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki samochodowej, naprawy aut osobowych oraz ciężarowych, a także busów.
Produkty i usługi
Nasz warsztat samochodowy to miejsce, w którym stawiamy na nogi każdy samochód i eliminujemy ostatecznie każdą możliwą usterkę. Funkcjonujemy aktywnie na rynku od ponad siedmiu lat, w których trakcie udało nam się już zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Docenili oni zarówno wysoką jakość naszych usług, jak i szybki czas ich realizacji.

Świadczone przez nas usługi to między innymi:

- diagnostyka komputerowa
- naprawa wtryskiwaczy
- naprawa silników
- przegląd samochodu
- pogotowie samochodowe

Dodatkowo zajmujemy się również elektryką samochodową. Naprawiamy skrzynie automatyczne oraz wymieniamy oleju. Wykonujemy dokładne czyszczenie klimatyzacji i czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych. Podejmujemy się także wymiany klocków hamulcowych oraz zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy i turbosprężarek.

Nasza kadra to zespół doświadczonych mechaników, którzy przez wieloletni staż w pracy oraz obszerną wiedzę z dziedziny motoryzacji są w stanie poradzić sobie skutecznie z każdym napotkanym problemem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
N
Marcin N.
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Samochód naprawiony szybko, w przystępnej cenie. Świetny fachowiec. Polecam
K
Krzysztof
godny polecenia