Kopalnia Kruszywa Naturalnego Piach-Trans

Kruszywa naturalne

Kamień i kruszywa
63-810 Studzianna wielkopolskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kopalnia Kruszywa Naturalnego Piach-Trans

Informacje

Opis działalności
Piach-Trans funkcjonuje w branży od 2000 roku. Firma zajmuje się wydobyciem kruszywa naturalnego. Siedziba działalności znajduje się w Poznaniu. Właścicielką jest Hanna Mikołajczak.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kruszywa naturalne. Przedsiębiorstwo Piach-Trans specjalizuje się w wydobywaniu wysokiej klasy kruszywa odwęglonego i sortowanego. Produkty dostępne są we frakcjach 2-8 mm, 8-16 mm oraz 16-32 mm. Oferta zawiera między innymi:

- materiały kamienne,
- żwir,
- piasek,
- grys,
- prefabrykaty betonowe.

Uzupełnieniem oferty jest pospółka z wody. Do prac wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, który pochodzi od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Dzięki nowoczesnym technologiom pozyskiwane surowce są najwyższej jakości. Istnieje możliwość negocjacji cen dla hurtowych odbiorców.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń