Bud Dom Ireneusz Mania

Wewnętrzne i zewnętrzne tynki maszynowe. Gwarancja wysokie jakości!

Materiały elewacyjne
64-060 Łęki Wielkie 45 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bud Dom Ireneusz Mania

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Bud-Dom mieści się w Łękach Wielkich, na terenie województwa wielkopolskiego. Działamy nieprzerwanie od 2018 roku. Naszą specjalnością jest kładzenie tynków maszynowych wewnętrznych i zewnętrznych. Firmą zarządza Ireneusz Mania. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane, w szczególności zajmujemy się tynkowaniem. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i technologii możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług.


Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników to pewność solidnej i dokładnej realizacji zlecenia. Jesteśmy profesjonalną firmą tynkarską.


Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych firm i przedsiębiorstw. Z chęcią podejmiemy długofalową współpracą z deweloperem.


Oferujemy:

- tynki wewnętrzne,
- tynki zewnętrzne,
- tynki gipsowe,
- tynki maszynowe,
- tynki cementowe,
- tynki cementowo-wapienne,
- tynki maszynowe wielkopowierzchniowe.


Zajmujemy się kompleksowym tynkowaniem budynków i domów jednorodzinnych. Zajmujemy się również tynkowaniem bloków i ocieplaniem budynków. Nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań jak na przykład tynkowanie hal.


Wykonujemy elewacje i tynki ozdobne. Wiedza i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że możemy zagwarantować dobrą jakość w przystępnych cenach.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń