Bielik pralnia wodna

Pranie, prasowanie i maglowanie na najwyższym poziomie

Pralnie i farbiarnie
ul. Wielichowska 7, 64-050 Śniaty wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 443 41 83
609801140
605888847
info@bielik.com.pl
Może cię zainteresować
Bielik pralnia wodna

Informacje

Opis działalności
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi pralnicze obejmujące pranie wodne i chemiczne oraz prasowanie ubrania według potrzeby. Działamy od 1995 roku, znajdujemy się w Śniatach, na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Gwarantujemy wykonanie usług pralniczych o wysokim standardzie jakościowym i sanitarnym.

Chemia, którą używamy w procesie pralniczym to specjalistyczne środki piorące - płynne dla pralni przemysłowych, szpitalnych oraz przemysłu spożywczego firmy DRACO-BIS, które posiadają wszystkie atesty Państwowego Instytutu Higieny.

W zależności od potrzeb pralnice samoczynnie dozują sobie środki chemiczne po ustawieniu odpowiedniego programu przez pracownika. To precyzyjne dozowanie środków piorących wyklucza możliwość pomyłki lub nierzetelności, przez co Państwo jako klienci będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług.

Najbardziej charakterystyczną cechą naszej firmy jest pełna bariera higieniczna. Polega ona na występowaniu dwóch stron: czystej i brudnej, które wzajemnie się nie krzyżują.

Po zakończeniu procesu pralniczego, odzież poddawana jest procesowi prasowania.

Prasowanie odbywa się na stole prasowalniczym i manekinie prasowalniczym. Te precyzyjne urządzenia firmy IMESSA pozwalają nadać odzieży właściwą i estetyczną formę.

Oferujemy maglowanie:
- bielizny pościelowej,
- bielizny stołowej,
- bielizny fasonowej,
- odzieży roboczej,
- bielizny z otwartych ośrodków leczniczych,
- firan,
- zasłon,
- koców,
- ręczników.

Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę z naszą pralnią, prosimy o kontakt - udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej działalności.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń