Pak-Catering Roman Pakuła

Catering
62-067 Drzymałowo 26a wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
604 057 637
Adres korespondencyjny
62-067 Drzymałowo 26a wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Pak-Catering, której właścicielem jest Roman Pakuła, są usługi gastronomiczne. W naszej ofercie można znaleźć catering, który świadczymy dla Klientów z całego województwa wielkopolskiego. Firma powstała z miłości do gotowania oraz obsługi gości.

Podejmiemy się przygotowania dań na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym na chrzciny, przyjęcia komunijne, imieniny czy urodziny, w tym 18-stki. Zapewniamy, że oferowane przez nas dania są przygotowywane z wysokiej jakości i świeżych składników. Ponadto możemy zaproponować catering na wesela i poprawiny. Wspólnie z Parą Młodą ustalimy menu służąc fachowym doradztwem w wyborze dań.

Świadczymy również usługi cateringowe na zabawach andrzejkowych, karnawałowych czysylwestrowych. Ofertę kierujemy także do przedsiębiorstw, które organizują konferencje, szkolenia, wigilie zakładowe bądź imprezy integracyjne. Jesteśmy w stanie zorganizować grilla w plenerze, w tym również na terenie firmy.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi obsługa kelnerska oraz barmańska. Zatrudnieni przez nas barmani regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach, dzięki temu są w stanie przygotować każdy napój bezalkoholowy bądź alkoholowy, jaki Państwo sobie zażyczycie.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Nasi kucharze przygotowują dania z zaangażowaniem, ponieważ gotowanie to ich wielka pasja. Jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań Klienta - przygotujemy każde danie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu ustalenia szczegółów naszej oferty. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Przez lata działalności zyskaliśmy grono Klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług gastronomicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Pak-Catering.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wolsztyn, Leszno, Poznań, Kościan, Nowy Tomyśl, Gostyń, Śrem, Grodzisk Wlkp., Szamotuły

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
rafał
2019-05-02 12:57:17
Nie polecam