Batog Technika Sceniczna Alter Ego Paulina Batog

Nagłośnimy koncert, by usłyszał każdy uczestnik

Organizacja imprez i konferencji
ul. Nowy Świat 33, 62-065 Grodzisk Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
574 945 141
Batog Technika Sceniczna Alter Ego Paulina Batog

Informacje

Opis działalności
Firma Batog Technika Sceniczna Alter Ego zlokalizowana jest w Grodzisku Wielkopolskim. Od 2012 roku prowadzimy tę działalność. Właścicielka to Paulina Batog.
Produkty i usługi
W ramach naszych usług podejmujemy się pomocy przy obsłudze imprez, w tym też masowych. Realizujemy eventy na zewnątrz, w plenerze oraz w klubach i halach. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni odbiór wydarzenia. Dokładamy takżewszelkich sił, by jak najlepiej dopracować imprezę.

Podczas organizacji eventów przestrzegamy wszelkich przepisów dotyczących imprez masowych, wszystko po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestnikom. Do naszych zadań należy obsługa imprez firmowych, festynów oraz imprez z okazji dni miasta. Oferujemy organizację także koncertów.

Proponujemy wynajem profesjonalnego oświetlenia sprawdzającego się przy każdym koncercie. Dysponujemy również pełnym nagłośnieniem nadającymsię zarówno do zamkniętych, jak i otwartych pomieszczeń.

Poza tym wynajmujemy zadaszenia oraz podesty.Wszystko zapewnia odpowiednią widoczność i komfort ludzie stojących na scenie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń