Storteboom Hamrol sp. z o.o.

Wysokojakościowy drób, atrakcyjne ceny

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
66 Kotowo 1a wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 445 33 00
Adres korespondencyjny
66 Kotowo 1a wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Storteboom Hamrol już od 2005 działa w Kotowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Naszym Klientom dostarczamy mięso oraz produkty z kurczaka.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje świeże oraz mrożone produkty z kurczaka. Działamy w branży już od wielu lat i bardzo dobrze orientujemy się w gustach naszych Klientów. Wykorzystujemy nowoczesne i całkowicie bezpieczne techniki produkcji drobiu. Nasze mięso kupowane jest przez Klientów z całej Europy, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę, biorąc pod uwagę nawet najbardziej wybredne gusta.

Bardzo dokładnie śledzimy najnowsze trendy rynkowe i się do nich dostosowujemy. Naszym atutem jest świetnie zorganizowana logistyka, która trzyma w ryzach cały proces produkcyjny, skracając jego czas do absolutnego minimum. Dzięki temu możemy sprawnie realizować zlecenia naszych Klientów. Bierzemy pod uwagę kuchnię oraz przeróżne wymagania i smaki w poszczególnych krajach. Wierzymy w to, że sprzedaż bezpiecznego i wysokojakościowego mięsa na szeroką skalę jest możliwa.

Zapewniamy punktualne dostawy. Gwarantujemy najwyższą jakość mięsa. Nasze produkty spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty mięsa drobiowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń