For Pharma Piotr Haak

Szkolenia i audyty dla firm farmaceutycznych

Firmy konsultingowe
ul. Kolejowa 2/6, 63-210 Chrzan wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
697 794 446
For Pharma Piotr Haak

Informacje

Opis działalności
Zadaniem firmy FOR PHARMA jest służyć Państwu pomocą w kwestii szkoleń z zakresu GMP oraz GDP produktów leczniczych i substancji czynnych oraz audytów jakościowych. Szkolenia prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w firmach farmaceutycznych oraz w Inspekcji Farmaceutycznej.
Produkty i usługi
Przeprowadzane przez moją firmę szkolenia mają na celu zaznajomić pracowników firm farmaceutycznych z zagadnieniami Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Przygotowujemy również firmy do uzyskania zezwolenia na wytwarzanie lub import produktów leczniczych oraz do dokonania Wpisu do Rejestru Wytwórców, Dystrybutorów i Importerów Substancji Czynnych.

Szkolenia przeprowadzamy w sposób zrozumiały dla każdej osoby. Zależy nam na komunikatywnym przekazaniu wiedzy. Co więcej, moja firma For Pharma to także możliwość przeprowadzenia mapowania temperatury w pomieszczeniach magazynowych. To ważny proces dla składowanych firmach i hurtowniach produktów leczniczych.

Wybierając moją firmę, mają Państwo możliwość wykonania takich usług jak:

- kwalifikacje/ walidacje
- mapowanie powierzchni magazynowych w firmach ihurtowniach farmaceutycznych,
- audyty dla firm farmaceutycznych,
- doradztwo w zakresie walidacji i systemu jakości.

Mapowanie powierzchni magazynowej to czynność, dzięki której w odpowiedni sposób można rozmieść różnego rodzaju produkty lecznicze w magazynie. Produkty wytwarzane są z różnych składników, które w inny sposób reagują na czynniki zewnętrzne jak np. temperatura. Poprzez odpowiednie ich rozmieszczenie unika się jakiegokolwiek pogorszenia jakości produktów leczniczych.Mapowanie magazynu jest wymogiem Rozporządzenia Ministra Zdrowia.

Zachęcamy do regularnego doszkalania swoich pracowników. Konieczne jest również ciągłe kontrolowanie temperatury w pomieszczeniach. Moja firma z chęcią zadba o wszystkie te elementy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń