Usługi Budowlane Kami Kamil Owczarski

Prace elewacyjne i dociepleniowe

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Mazurska 7, 63-200 Jarocin wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Usługi Budowlane Kami Kamil Owczarski
ul. Mazurska 7, 63-200 Jarocin wielkopolskie
Telefon
Usługi Budowlane Kami Kamil Owczarski

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Budowlane Kami Kamil Owczarski w Jarocin
Prowadzimy firmę budowlaną o nazwie Kamil. Jej właścicielem jest Kamil Owczarski, a nasza siedziba znajduje się w Jarocinie, w województwie wielkopolskim. Posiadamy spore doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu ociepleń oraz przeprowadzania prac elewacyjnych. Dzięki sporemu doświadczeniu i obszernej wiedzy branżowej jesteśmy w stanie umiejętnie i efektywnie wykonać wszystkie powierzone nam zlecenia. Najważniejsze jest Państwa zadowolenie!

Realizowane przez nas zadania, to na przykład:
- ocieplenia domów,
- adaptacje poddaszy,
- ocieplanie poddaszy,
- docieplenia budynków,
- ocieplenia styropianem.

Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonywać tynki maszynowe oraz tynki tradycyjnymi metodami. Przeprowadzamy także remonty elewacji budynków, jak również prace wykończeniowe. Składa się na to przede wszystkim tworzenie zabudów z płyt kartonowo-gipsowych, a także montowanie sufitów podwieszanych. W pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia i wysokojakościowe materiały budowlane.

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy - firma budowlana Kamil, z siedzibą w Jarocinie.
Zasięg działania
Firma Usługi Budowlane Kami Kamil Owczarski z lokalizacji: Jarocin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kamil
Pomogli nam na ociepleniu całego budynku. Wspólnie dobraliśmy materiały wykończeniowe. Firma zna się na docieplaniu i dobrze nam doradziła. Już w tym sezonie dało się odczuć ogromną zmianę w temperaturze.
M
Marek
Stosują tynki maszynowe i pracują naprawdę szybko. Na wykończenie elewacji w całym domu czekaliśmy dosłownie kilka dni. Sprawdziłem dokładnie powierzchnie i prezentują się świetnie.
J
Jędrzej
Z miłą chęcią polecę ich do prac tynkarskich. Panowie bardzo ładnie wykończyli całą elewację zewnętrzną. Nie ma żadnych odstępstw od normy, ściany są wygładzone i przygotowane do malowania.