Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa

Znajdź mieszkanie dla siebie

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
os. Kościuszki 4, 63-200 Jarocin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 747 34 38
Sekretariat
627473438
smjarocin@pxnet.pl
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa

Informacje

Opis działalności
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa znajduje się w Jarocinie (woj. wielkopolskie). Rozpoczęła działalność w 1948 roku. Obecnie zarządza nią Lidia Giel.
Produkty i usługi
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa funkcjonuje już od 72 lat. Mieszkania, którymi zarządzamy są z lat 1903-2001. Jako administracja robimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać te budynki w dobrym stanie. Kolejnym celem jaki ma nasza spółdzielnia mieszkaniowa jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych członków i ich rodzin oraz potrzeb gospodarczych i kulturalnych wynikających z zamieszkiwania w spółdzielczym osiedlu lub budynku.

Prowadzimy wynajem lokali oraz ich sprzedaż. Do użytku oddajemy lokale mieszkalne oraz lokale użytkowe. Administracja lokali dąży do zmniejszenia ponoszonych przez mieszkańców kosztów utrzymania domów, a jednocześnie dbamy aby ich stan się nie pogarszał. Wszystkie media w które są wyposażone lokale mieszkalne zostały opomiarowane, co pozwala na racjonalniejsze gospodarowanie nimi oraz na bardziej urealnione rozliczanie poszczególnych mieszkań. Przeprowadzone są również prace mające na celu zmniejszenie ilości "uciekania" ciepła, a mianowicie docieplenia budynków. Do dnia dzisiejszego docieplono 45 budynków. Przeprowadza się również wymianę osiedlowej sieci c. o. Wszystkie te prace przyniosły mieszkańcom wymierne korzyści w postaci niższych opłat za utrzymanie mieszkań, oraz spowodowały wyraźny spadek zużycia energii cieplnej.

Administracja mieszkaniowa stacjonuje w biurze w poniedziałki w godzinach 7-16, wtorki, środy i czwartki w godzinach 7-15 oraz w piątki w godzinach 7-14.

Nasze spółdzielnie mieszkaniowe dbają także o potrzeby społeczno wychowawcze dlatego organizujemy półkolonie oraz inne zajęcia, które odbywają się w Klubie Spółdzielni.

Lokalówka w Jarocinie zaprasza do zapoznania się z ofertą spółdzielni.
Certyfikaty
Z dumą pragniemy poinformować Państwa, że nasza spółdzielnia posiadacertyfikat jakości ISO 9001:2000, który jest dowodem najwyższych standardów w zarządzaniu naszą spółdzielnią.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń