Medan Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej

Badania wstępne i okresowe dla pracowników

Lekarze medycyny pracy
ul. Wrocławska 38, 63-200 Jarocin wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(62) 747 22 61
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 38, 63-200 Jarocin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Medan w Jarocinie to niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy i medycyny specjalistycznej. Zapewniamy szeroki zakres badań.
Produkty i usługi
Przychodnia Medan mieści się w Jarocinie, a na rynku obecna jest od 2014 roku. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne, Naszymi pracownikami są doświadczeni oraz wykwalifikowani lekarze. Zdrowie i dobro pacjenta jest dla nas najważniejszą kwestią.

Zgłaszają się do nas osoby dorosłe, które często cierpią na choroby zawodowe. Zapewniamy także opiekę lekarza internisty dla starszych dzieci.

W naszej placówce przeprowadzamy badania z zakresu medycyny pracy. Należą do nich badania okresowe oraz wstępne pracowników, także kierowców oraz kandydatów na takie stanowisko. Można u nas przebadać wzrok, zmierzyć stężenie cukru we krwi, a także sprawdzić słuch i koordynację ruchową. Wykonujemy również badania kardiologiczne, w tym EKG. To jednak nie wszystko – oferujemy także konsultacje psychologiczne.

W Medan zatrudnieni są lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach, dzięki czemu możemy zaproponować usługę kompleksowego badania pracowników, w tym także badania psychotechniczne dla kierowców. Ciągle się rozwijamy oraz dostosowujemy do nowych wymagań naszych pacjentów.

W swojej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego chorego. Wszystkie konsultacje są przeprowadzane rzetelnie i profesjonalnie. W pracy wykorzystujemy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt,który pozwala na precyzyjne wykonywanie badań i zabiegów.

Każda osoba skierowana do nas przez pracodawcę jest traktowana z należytą troską. Staramy się wykryć wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Jest to szczególnie ważne w przypadku obowiązkowego badania kierowców, którzy muszą sprawnie obsługiwać pojazd, żeby nie doszło do sytuacji zagrażającej ich życiu oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń