Medan Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej

Badania wzroku, słuchu, postawy i koordynacji ruchowej

Przychodnie prywatne
ul. Wrocławska 38, 63-200 Jarocin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Medan Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej

Informacje

Opis działalności
Medan to prywatna przychodnia znajdująca się w Jarocinie, w województwie wielkopolskim. Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej działa od 1999 roku zapewniając kompleksową diagnostykę i leczenie różnych problemów zdrowotnych oraz badania z zakresu medycyny pracy.
Produkty i usługi
Specjalnością niepublicznego zakładu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej Medan jest diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń oraz wykonywanie badań z zakresu medycyny pracy. W placówce przyjmują specjaliści takich dziedzin medycyny jak:
-okulistyka,
-kardiologia,
-laryngologia,
-neurologia,
-diabetologia.

Lekarze zatrudnieni w przychodni Medan wykonują badania wzroku, słuchu, postawy, a także koordynacji ruchowej i EKG serca. Lekarze specjaliści badają również w ramach medycyny pracy. Wykonują badania wstępne i okresowe pracowników fizycznych i biurowych oraz kierowców zawodowych i osób zainteresowanych rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kategorii B.

Poza lekarzami w przychodni przyjmują też psycholodzy.

Wymienione informacje dotyczące niepublicznego zakładu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej Medan to nie wszystko czego można się dowiedzieć o przychodni. Po więcej można wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń