Floor PHU Damian Stiler

Śrutowanie betonu, frezowanie i wylewanie posadzek żywicznych.

Posadzki przemysłowe
ul. Zaciszna 9, 63-200 Jarocin wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Floor PHU Damian Stiler

Informacje

Opis działalności
PHU Floor to firma, która od ponad 10 lat specjalizuje się w posadzkach przemysłowych. Naszą siedzibą jest Jarocin. Doskonała jakość wykonania oraz najlepsze materiały pozwalają nam wciąż zdobywać nowych klientów. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oparte na bezpieczeństwie, wieloletniej wytrzymałości oraz zgodności ze standardami BHP.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy Floor są posadzki poliuretanowo-cementowe. Zajmujemy się zakładaniem posadzek żywicznych oraz epoksydowych, frezujemy beton, renowujemy stare posadzki i dodatkowo montujemy parkiety. Dbamy o to, by prace wykonywane były na najwyższym poziomie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. W naszej firmie nic nie może się zmarnować, dlatego czerpiemy z wysokich kompetencji naszych pracowników, by sprawować coraz to lepsze usługi i unowocześniać techniki kładzenia posadzek.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz profesjonalną obsługę. Naszą specjalizacją jest śrutowanie betonu. W ofercie posiadamy duży wybór posadzek żywicznych, cienkopowłokowych i paroprzepuszczalnych. Podejmujemy się zadań związanych z renowacjami posadzek. Świadczymy usługę konserwacji podłóg. Jesteśmy w stanie usunąć stare powłoki z posadzek oraz pozbyć się kleju i subitów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest frezowaniem betonu. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem w indywidualnym aspekcie. Do wykonywania usług pomaga nam specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy ludzi, którzy odznaczają się dużą wiedzą techniczną i potrafią ją przełożyć na praktykę zawodową. Jesteśmy rzetelną, solidną i terminową firmą. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego ceny ustanawiamy indywidualnie do zamówienia. Pragniemy, by wszyscy mogli sobie pozwolić na naszą usługę i tym kierujemy się przy wycenie.

Zapraszamy do współpracy z firmą Floor.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Migluk
Dobrze, szybko i niedrogo - idealnie trafiłem z wyborem firmy. Polecam serdecznie.
F
Franek
Zdecydowałem się na usługi firmy Floor i nie żałuję. Wykonywali w sklepie posadzkę cienkopowłokową - bardzo dobra jakość usługi i końcowy efekt. Polecam serdecznie.