Floor PHU Damian Stiler

Śrutowanie betonu, frezowanie i wylewanie posadzek żywicznych.

Posadzki przemysłowe
Zaciszna 9, 63-200 Jarocin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 362 916
Adres korespondencyjny
Zaciszna 9, 63-200 Jarocin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Już od początku naszej działalności wiedzieliśmy, że chcemy osiągnąć duży sukces. Jednak potrzebna jest to tego ciężka i uczciwa praca. Stąd też wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oparte na bezpieczeństwie, wieloletniej wytrzymałości oraz zgodności ze standardami BHP. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nowoczesne realizacje trafiają do użytku naszych Klientów.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy Floor są posadzki poliuretanowo-cementowe. Zajmujemy się zakładaniem posadzek żywicznych oraz epoksydowych, frezujemy beton, renowujemy stare posadzki i dodatkowo montujemy parkiety. Dbamy o to, by prace wykonywane były na najwyższym poziomie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. W naszej firmie nic nie może się zmarnować, dlatego czerpiemy z wysokich kompetencji naszych pracowników, by sprawować coraz to lepsze usługi i unowocześniać techniki kładzenia posadzek.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz profesjonalną obsługę. Naszą specjalizacją jest śrutowanie betonu. W ofercie posiadamy duży wybór posadzek żywicznych, cienkopowłokowych i paroprzepuszczalnych. Podejmujemy się zadań związanych z renowacjami posadzek. Świadczymy usługę konserwacji podłóg. Jesteśmy w stanie usunąć stare powłoki z posadzek oraz pozbyć się kleju i subitów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest frezowaniem betonu. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem w indywidualnym aspekcie. Do wykonywania usług pomaga nam specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy ludzi, którzy odznaczają się dużą wiedzą techniczną i potrafią ją przełożyć na praktykę zawodową. Jesteśmy rzetelną, solidną i terminową firmą. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego ceny ustanawiamy indywidualnie do zamówienia. Pragniemy, by wszyscy mogli sobie pozwolić na naszą usługę i tym kierujemy się przy wycenie.

Zapraszamy do współpracy z firmą Floor.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń