Prond

Producent urządzeń sterujących do kotłów C.O.

Usługi gazownicze
ul. Kręta 2, 63-645 Łęka Opatowska wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(62) 781 43 98
Prond

Informacje

Opis działalności
Prond to firma zajmująca się produkcją urządzeń sterujących do kotłów centralnego ogrzewania. Specjalizujemy się też w szeroko pojętej obróbce metali. Nasza siedziba znajduje się w Łęce Opatowskiej na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Chcesz zadbać o ciepło w swoim domu? Z Prond jest to możliwe! Projektujemy i produkujemy urządzenia sterujące do kotłów centralnego ogrzewania! Stworzymy dla Ciebie urządzenie, które w pełni odpowie Twoim potrzebom. W ofercie mamy produkty, które cieszą się uniwersalnym zastosowaniem. Są one banalnie proste w obsłudze!

Dla naszych Klientów proponujemy sprzedaż takich urządzeń jak:

- sterowniki do kotłów zasypowych,
- sterowniki do kotłów z podajnikiem,
- sterowniki do kotłów z płaszczem powietrznym,
- sterowniki do pomp,
- sterowniki do zaworów,
- panele pokojowe,
- pozostałe regulatory.

Nasi fachowcy z chęcią przedstawią Ci specyfikację każdego z produktów. Podpowiemy Ci w kwestii wyboru właściwego urządzenia do Twojego domu. Z chęcią rozwiążemyteż problemy powstałe w trakcie użytkowania instalacji.

Uzupełnieniem naszej oferty jest obróbka metali. Oferujemy między innymi usługi laserowego cięcia blach, gięcia na prasie CNC, a także malowania i lakierowania proszkowego.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do odwiedzenia nas osobiście w Łęce Opatowskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Igor
Duży wybór urządzeń do systemów grzewczych. Oferta jest przystępna cenowo. Można dostosować instalacje do swoich potrzeb. Osobiście zakupiłem urządzenia do kotłów z podajnikiem.
A
Artek
Bardzo jestem zadowolony z usług firmy Prond. Fachowcy podpowiedzieli mi w kwestii wyboru właściwych urządzeń do mojego pieca. Sam nie miałem pojęcia, co wybrać. Polecam firmę.