Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec

Produkcja drewnianych drzwi, schodów, parapetów i blatów

Stolarze
63-600 Świba 191 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec
63-600 Świba 191 wielkopolskie
NIP
6191915741
Telefon
Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec

Informacje

Opis działalności firmy Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec w Świba
Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec to zakład stolarski. Działamy w Świbie, w województwie wielkopolskim. Realizujemy zamówienia dla klientów z Polski i z innych państw.
Produkty i usługi
Jarstol to rodzinna firma. Szczycimy się długoletnią działalnością w branży i realizacją tysięcy skomplikowanych projektów. Od 1946 roku dbamy o wysoką jakość. Szkolimy się, korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i dobieramy najlepsze jakościowo materiały. Drewno od sprawdzonych dostawców tniemy, szlifujemy, impregnujemy, lakierujemy i malujemy. Efektem są trwałe, funkcjonalne i estetyczne wyroby. Dostarczamy stolarkę do domów, mieszkań, biur i innych obiektów.

Oferujemy w Jarstol produkcję takich wyrobów jak drzwi wewnętrzne z przeszkleniami i bez nich. Wykonujemy konstrukcje nowoczesne i klasyczne w swej formie, w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto wytwarzamy:
-parapety drewniane,
-blaty kuchenne, łazienkowe i stołowe,
-poręcze, barierki i balustrady do schodów,
-schody.

Wykonujemy na zamówienie schody układane na betonie, a także schody samonośne proste i skręcane. Ciężar opiera się na konstrukcji drewniane albo metalowej. W celu zamówienia schodów i innych wyrobów najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu albo napisać e-maila. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Jarstol!
Zasięg działania
Firma Jarstol Paweł Tomasz Myśliwiec z lokalizacji: Świba świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe