Antex

Hurtownia obić i akcesoriów tapicerskich

Tkaniny i dzianiny
ul. Budka 1, 63-604 Baranów wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(62) 791 62 87
Adres korespondencyjny
ul. Budka 1, 63-604 Baranów wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Antex znajduje się w Baranowie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo od 1998 roku zajmuje się sprzedażą materiałów tapicerskich. Jego właścicielem jest Andrzej Jędrzejewski.
Produkty i usługi
Hurtownia Antex od wielu lat dostarcza klientom materiały tapicerskie wysokiej klasy. Pochodzą od zaufanych dostawców, a ich cena jest konkurencyjna. Przeznaczone są do produkcji i renowacji mebli klasycznych i nowoczesnych oraz tapicerowania siedzeń samochodowych. W hurtowni można m.in. kupić tkaniny obiciowe, w tym tkaniny gładkie w wielu wariantach kolorystycznych. Ponadto dostępne są plecionki i tkaniny ze wzorami. Uzupełnieniem oferty tkanin obiciowych są natomiast ekoskóry. Do trwałego przymocowania tkanin i nadania tapicerowanemu meblowi ostatecznego wyglądu służą sprzedawane przez Antex akcesoria tapicerskie. Są to:
-pinezki,
-guziki,
-taśmy tapicerskie,
-pianki tapicerskie,
-zszywacze,
-zszywki,
-nici,
-kołatki,
-suwaki.

W hurtowni poza tkaninami obiciowymi i akcesoriami tapicerskimi można też zakupić tkaniny dekoracyjne. Dostępne w wielu wariantach, z pięknymi wzorami, doskonale nadają się do szycia z nich firan, zasłon, pościeli i obrusów.

Więcej informacji dotyczący hurtowni Antex znajduje się na stronie internetowej. Zapytania dotyczące oferty można wysyłać mailowo albo kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamil
Od lat jestem stałym klientem hurtowni Antex i nie zamierzam tego zmieniać. Uważam, że to najlepsze miejsce na zakup tkanin i akcesoriów tapicerskich, ponieważ mają duży wybór i atrakcyjne ceny. Jakość materiałów nie podlega dyskusji. Są to najlepsze dostępne rozwiązania!