Antex

Tkaniny obiciowe do mebli i foteli samochodowych

Usługi tapicerskie
ul. Budka 1, 63-604 Baranów wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 791 62 87
Adres korespondencyjny
ul. Budka 1, 63-604 Baranów wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Antex to firma z wielkopolskiego Baranowa, od ponad 20 lat zajmująca się sprzedażą materiałów przeznaczonych do tapicerowania. Hurtownia należy do Andrzeja Jędrzejewskiego i zaopatruje pracownie tapicerskie oraz krawieckie.
Produkty i usługi
Ofertę przygotowaną przez firmę Antex wyróżniają duży wybór, wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny. W hurtowni sprzedawane są materiały, które doskonale nadają się do tapicerowania nowych mebli klasycznych i nowoczesnych oraz renowacji dawniej wykonanych sprzętów. Sprzedawane przez firmę materiały obiciowe to:
-tkaniny gładkie,
-plecionki,
-tkaniny ze wzorami,
-ekoskóry.

Ponadto można tu zakupić tkaniny dekoracyjne, z których szyte są obrusy, firany, zasłony oraz pościel.

Hurtownia Antex jest też najlepszym miejscem do kupienia akcesoriów tapicerskich, w tym guzików, taśm i pianek. W ofercie znajdują się również pinezki, zszywacze i zszywki galwanizowane. Na asortyment składają się także nici różnej grubości, kołatki, zamki i suwaki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o materiałach obiciowych i akcesoriach tapicerskich sprzedawanych w hurtowni Antex. Więcej znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące asortymentu można również kierować na podany adres mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń