Al Remont Usługi remontowo-wykończenioweArtur Lemanik

Generalne remonty mieszkań oraz domów

Urządzenia grzewcze
63-620 Borek 19 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Al Remont Usługi remontowo-wykończenioweArtur Lemanik

Informacje

Opis działalności
Firma Al Remonty, której właścicielem jest Artur Lemaniak działa na rynku od 2016 roku, jednak doświadczenie naszej wykwalifikowanej kadry jest o wiele dłuższe. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Borku, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Remont lub wykończenie swojego własnego miejsca często nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Aby mieć pewność, że remont przebiegnie zgodnie z planem, a wszystkie niepożądane niespodzianki zostaną szybko załatwione, należy wybrać doświadczona oraz chętną do pracy firmę, jaka jest Al Remonty.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- prace malarskie,
- tapetowanie,
- szpachlowanie,
- sufity podwieszane,
- układanie płytek,
- zabudowy karton-gips,
- montaż drzwi,
- biały montaż.

Naszą specjalnością są remonty łazienek. W tym zakresie realizujemy wszystkie prace od A do Z. Zakładamy instalacje sanitarne, układamy kafelki, a także zajmujemy się białym montażem. Nasza wykwalifikowana kadra składa się z doświadczonych specjalistów, którzy służą fachową pomocą i doradztwem na każdym etapie remontu.

Co więcej, zajmujemy się usługami wodno-kanalizacyjnymi oraz hydraulicznymi. Montujemy instalacje centralnego ogrzewania w nowych budynkach, a także modernizujemy stare instalacje. Do naszych obowiązków należy również montaż kotłów CO, EKO grosze i na palet.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą AL Remont w Borku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach i powiatach:
dolnośląskie, milicki, namysłowski, oleśnicki, trzebnicki, ostrzeszowski, kępiński, wrocławski, Wrocław, brzeski, oławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń