Szkolenie Psów Spartakus K-9 Łukasz Kwiatek

Przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia dla psów

Zwierzęta domowe
ul. Leśna 6F, 63-640 Bralin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szkolenie Psów Spartakus K-9 Łukasz Kwiatek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy ośrodek Szkolenie Psów Spartakus K-9, gdzie przeprowadzamy zajęcia z zakresu posłuszeństwa, obrony oraz tropienia. Swoją siedzibę mamy w Bralinie, na terenie powiatu kępińskiego, w województwie wielkopolskim. Na rynku istniejemy od 2015 roku. Właścicielem firmy jest Łukasz Kwiatek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu nasze usługi na wysokim poziomie. Dzięki naszym szkoleniom jesteśmy w stanie zdyscyplinować nawet najbardziej krnąbrnego czworonoga.
Tworzony przez nas zespół składa się z psich behawiorystów. Przez długie lata nauki i praktyki nauczyliśmy się zrozumieć skomplikowaną naturę psa, zdobyć jego zaufanie i nauczyć zachować, których mogą Państwo od niego oczekiwać.

W ramach naszej działalności prowadzimy szkolenia z zakresu posłuszeństwa, obrony oraz tropienia psów różnych ras. Zajęcia przeprowadzamy indywidualnie oraz w grupach w zróżnicowanych terenach takich jak plac treningowy, las, warunki miejskie. Robimy tak, aby określić generalizację i dyferencjację wcześniej wyuczonych zachowań. Szkolenie to opieramy na warunkowaniu klasycznym, instrumentalnych oraz przy użyciu klikera.

Podczas pracy nad psem nauczymy go posłuszeństwa, a w tym zachowań i umiejętności, takich jak:
- siad, waruj, stój,
- chodzenie psa na smyczy i bez smyczy przy nodze przewodnika,
- pozostawanie psa w miejscu w pozycji waruj,
- przywoływanie psa na komendę: do mnie, noga, chodź,
- komenda zwalniająca, do nagrody oraz koncentracja psa na przewodniku,
- aportowanie regulaminowe,
- pokonywanie toru przeszkód.

Wszystkie te zajęcia mają trzy poziomy zaawansowania i określają poziom umiejętności, które nasz pies będzie stosował w życiu codziennym.

Dodatkowo podczas szkolenia obronnego nauczymy psa reagować na sytuacje zagrożenia, a w tym nauczymy go pościgu i zatrzymania osoby ściganej, pilnowanie osoby w trakcie przeszukania oraz konwojowania osoby wraz z pracami w pomieszczeniach, pojazdach i na wysokościach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest hotel dla psów. Zapewniamy w nim wszystko co konieczne dla bezpiecznego i udanego pobytu. Indywidualne kojce, codzienne spacery, regularne karmienie, a w razie konieczności również opiekę weterynaryjną.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń