Apk Piotr Kobiela

Meble
ul. Bohaterów Westerplatte 9, 63-600 Hanulin wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Kontakt

Telefon
502 970 670
Adres korespondencyjny
ul. Bohaterów Westerplatte 9, 63-600 Hanulin wielkopolskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Meble. Apk Piotr Kobiela ma swoją siedzibę w miejscowości Hanulin w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Apk Piotr Kobiela poprzez email: meble.apk@gmail.com lub telefon: 502 970 670 .
Adres wykonywania działalności przez Apk Piotr Kobiela to ul. Bohaterów Westerplatte 9, 63-600 Hanulin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Apk Piotr Kobiela.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Aldona
W tych meblach zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Polecam!
A
Aleksandra
Polecam z całego serca. Narożnik solidnie wykonany, w przeciwieństwie do narożników z allegro za 700 zł. Profesjonalne podejście do klienta, Pan uprzejmy, wszystko wytłumaczył, można się naprawdę dogadać.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.