Pawlohand Paweł Ciba

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Pkwn 10, 63-600 Kępno wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Siedzibą Pawlohand Paweł Ciba jest Kępno w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Sprzedaż wysyłkowa.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 726 330... lub napisz wiadomość e-mail na adres pawlo.hand@gmail.com
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Pawlohand Paweł Ciba. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Pkwn 10, 63-600 Kępno.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.29796N, 17.99126E. [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Pawlohand Paweł Ciba, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
I
Monika I.
Polecam tego sprzedawcę. Dobry produkt w dobrej cenie. Miła i rzetelna obsługa. Dziękuję
M
I
Monika I.
Serdecznie polecam tego sprzedawcę. solidna firma. Miła obsługa, dobry produkt w dobrej cenie. Dziekuje
A
Adam
Wszystko w jak najlepszym porządku polecam tą firmę
W
waran
Polecam Firmę
T
Tomasz
Wszystko w jak najlepszym porządku, zamówiłem kilka produktów z tej firmy i nie mam zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa
B
Beata
Narożnik poniżej krytyki.Wykonanie straszne,tapicerka brudna jakby z rok na strychu stala i sie kurzyla,juz nie wspominając ze jest brak blokady aby łóżko przy rozkladaniu nie zsunelo się. Wysokosc lozka pozostawia wiele do życzenia.Przez tel wszyscy mili uprzejmi a wysylaja taki badziew!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.