Pphu Danwid Dawid Niechciał

Profesjonalne pokazy pirotechniczne na każdą imprezę

Pirotechnika
Ruchu Oporu 11, 63-600 Kępno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 552 861
Adres korespondencyjny
Ruchu Oporu 11, 63-600 Kępno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Lidmir powstała w 1990 roku i znajduje się w Kępnie, w województwie wielkopolskim. Jej właścicielem jest Dawid Niechciał. Zajmujemy się realizacją pokazów pirotechnicznych na najróżniejszych imprezach okolicznościowych. Oferujemy także dorabianie kluczy. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jeżeli chcą Państwo, aby wasza impreza, wesele, czy urodziny były wyjątkowe, warto jest przemyśleć organizację pokazu pirotechnicznego. Firma Lidmir zapewnia szerokie zaplecze sprzętowe, jeżeli chodzi o wybór fajerwerków, rakiet, lampionów i sztucznych ogni. Nasi pirotechnicy zajmują się wszystkimi formalnościami. Nie musicie martwić się Państwo o pozwolenia. Nasz zespół posiada niezbędne uprawnienia do organizacji pokazu fajerwerków. Zapewniamy nie tylko szampańską zabawę i dużo radości, ale również bezpieczeństwo!

Oryginalne pokazy pirotechniczne były już wykorzystywane przez Pary Młode, a także organizatorów urodzin, jubileuszów, festynów, imprez biznesowych, spotkań rodzinnych i wielu innych zabaw.

Posiadamy również hurtownię fajerwerków, gdzie możecie Państwo kupić najróżniejsze materiały pirotechniczne takie jak:
- petardy,
- fajerwerki,
- baterie,
- zimne ognie,
- fontanny tortowe.

Zajmujemy się także dorabianiem kluczy do mieszkań i samochodów. Naprawiamy również stacyjki i inne zamki. Oferujemy piloty samochodowe.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Lidmir z Kępna oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń