Fbg- Fara Bruk & Garden Przemysław Fara

Zadzwoń napisz poznaj nasza ofertę

Brukarstwo
ul. Wyderkowskiego 9, 63-600 Kępno wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
888 441 720
Adres korespondencyjny
ul. Wyderkowskiego 9, 63-600 Kępno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w fachowym układaniu kostki brukowej betonowej oraz granitowej. Układamy również nawierzchnie z innych materiałów (piaskowiec, ażury oraz inne). Stawiamy krawężniki, obrzeża, palisady. Wykonujemy drenaże. Murujemy ogrodzenia z klinkieru, bloczków ozdobnych.Oferujemy również instalacje automatycznego nawadniania ogrodu, sianie trawników i układanie trawy z rolki i wiele innych.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w fachowym układaniu kostki brukowej betonowej oraz granitowej. Układamy również nawierzchnie z innych materiałów. Oferujemy kompleksowe usługi – pomagamy w doborze materiału, podsuwamy pomysły na zagospodarowanie terenu.

OFERUJEMY:
* układanie dróg dojazdowych do posesji
* budowę ścieżek, chodników
* układanie powierzchni parkingów, placów
* zagospodarowanie terenów posesji
* zakładanie trawników, terenów zielonych
* instalacje automatycznego nawadniania ogrodu
* sianie trawników i układanie trawy z rolki
* przycinanie i sadzenie krzewów
* koszenie trawy
* instalacje elektryczne

Co nas wyróżnia?
* wysoka jakość prac
* przystępnacena
* czas wykonania

Zadzwoń lub napisz i poznaj naszą ofertę!
Marki i specjalizacje
Brukarz, brukarstwo, układanie kostki brukowej, usługi brukarskie, alejki z kostki brukowej, układanie chodników z kostki brukowej, układanie podjazdów z kostki brukowej, podjazdy z kostki brukowej, parkingi z kostki brukowej, firma brukarska, prace brukarskie, układanie kostki granitowej, układanie bruku, kompleksowe usługi brukarskie, brukowanie, roboty brukarskie, artystyczne układanie kostki brukowej
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Kalisz, Opole, Oleśnica, Trzebnica, Ostrzeszów, Kępno, Wrocław, Kluczbork, Ostrów Wlkp., Oława

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Niezadowoleni
2019-09-13 19:08:59
Nie polecamy i odradzamy. Praca została wykonana już jakiś czas temu i długo zastanawialiśmy się czy napisać tą opinię. Jednak postanowiliśmy to zrobić, gdyż chcemy ostrzec innych. Jest to jedna z gorszych firm w okolicy. Panowie utajniają koszty, które doliczają na końcu, nie informując inwestora na początku inwestycji. Robią to dopiero gdy praca jest wykonana. I rządają wtedy bardzo dużych sum. Są bardzo drodzy. Robią bardzo niedokładnie. Trzeba po nich poprawiać. Nie potrafią obliczyć potrzebnego materiału, np.: żwiru(policzyli połowę mniej niż było potrzebne i trzeba bylo dokupić) czy betonu( 1/3 trzeba było jeszcze dokupić), nie wliczając innych rzeczy, które trzeba było przywieźć im przy okazji. Nie biorą pod uwagę tego co mówi inwestor, nie podpowiadają najlepszego rozwiązania tylko takie które im pasuje, bo "Państwo sobie potem to tu zrobicie i to tu wstawicie i bedzie dobrze".A gdy już w końcu coś wezmą pod uwagę, to są bardzo niezadowoleni, gdyż muszą poświęcić trochę więcej uwagi temu, co robią. Wydaje nam się, że Panowie albo szukają osób którym wszystko jedno, byle było by zrobione, albo jeszcze się nie obudzili i myślą, że są cały czas w czasach komunistycznych. Otóż drodzy Panowie informujemy Was że komunizm skończył się 30 lat temu i trzeba dbać o klienta i robić dokładnie swoją pracę, bez ukrytych kosztów, które doliczacie na końcu , bo nie robicie tego za darmo. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, wszystko jedno czy jest to klient u którego pracujecie pół dnia, cały dzień, dwa dni czy 2 miesiące.