Limba Ogrody

Stworzymy ogród Twoich marzeń

Ogrodnictwo
63-600 Kępno wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Limba Ogrody
63-600 Kępno wielkopolskie
NIP
6191989739
Telefon
Limba Ogrody

Informacje

Opis działalności firmy Limba Ogrody w Kępno
W Limba Ogrody zajmujemy się świadczeniem usług ogrodniczych od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kępnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Adrian Władkowski.
Produkty i usługi
Ogrodnictwo to dla nas ogromna pasja. Tworzymy wyjątkowe aranżacje ogrodowe oraz terenów zielonych. Dbamy o wysoką precyzję wykonania i dbałość o najmniejsze szczegóły. Zależy nam na tym, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa wizją i wszelkimi oczekiwaniami. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem projektów, ale i ich realizacją.

Specjalizujemy się w zagospodarowaniu terenów zieleni, zakładaniu trawników i ogrodów oraz systemów nawadniających. Dodatkowo zajmujemy się pielęgnacją ogrodów. Wykonujemy takie prace jak:

- sadzenie, rozmnażanie i przesadzanie roślin,
- formowanie drzew i krzewów,
- odchwaszczanie,
- ściółkowanie,
- przycinanie,
- zwalczanie szkodników,
- koszenie i nawożenie.

Oprócz tego przygotowujemy ogrody do zimy. Stosujemy także zabieg wertykulacji, czyli napowietrzania korzeni traw. Dzięki niemu lepiej one rosną, a chwasty są skutecznie zwalczane.

W swojej pracy kierujemy się aktualnymi trendami, tworząc nowoczesne i stylowe ogrody. Korzystamy z wysokiej klasy narzędzi i materiałów, co daje gwarancję jakości.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Limba Ogrody z lokalizacji: Kępno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, kępiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jolanta
Znakomita firma ogrodnicza. Dzięki nim mój ogród w końcu prezentuje się znakomicie. Polecam ich z całego serca, będziecie zadowoleni!
A
Adrianna
Bardzo się cieszę, że to właśnie im powierzyłam założenie ogrodu. Zrobili wszystko dokładnie tak, jak chciałam. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem zachwycona!