Motorsstroj Sp z o o

KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE

Budowa i wykończenia pod klucz
63-642 Słupia pod Bralinem 74 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
510 066 009
510066009
Adres korespondencyjny
63-642 Słupia pod Bralinem 74 wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Oferujemy Państwu wszelkie prace z zakresu usług ogólnobudowlanych.
Produkty i usługi
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy MOTORSSTROJ. Od wielu lat działamy w branży budowlanej, dlatego możemy pochwalić się dziesiątkami zadowolonych klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Słupi pod Bralinem. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, m.in. w Koninie, Kościanie, Poznaniu, Oleśnicy, Kępnie, Gostyninie, Ostrzeszowie, Sieradzu czy Grodziska Wielkopolskiego. Jeśli pochodzą państwo z innej miejscowości – zapraszamy do kontaktu, z pewnością uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo i profesjonalnie. Wykonujemy zarówno instalacje elektryczne, jak i sanitarne. Świadczymy także usługi tynkarskie, malarskie i glazurnicze. Nasi pracownicy wykonują także zabudowy z karton-gipsu i podwieszane sufity.
Jednym z rozwiązań, które szczególnie rekomendujemy naszym klientom, jest wykończenie mieszkania lub domu pod klucz. To idealna opcja dla osób zapracowanych. Nasi pracownicy profesjonalnie przeprowadzą budowę lub remont i dopilnują wszystkich szczegółów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i – wspólnie z klientem - szukamy optymalnych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi pracownicy chętnie podejmą się każdego – nawet niestandardowego – zlecenia.

Od konkurencji wyróżnia nas to, że zawsze dotrzymujemy umówionych terminów. Przykładamy też ogromną wagę do staranności i estetyki wykonywanych prac. Dlatego też mogą nam państwo zaufać. Ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstw.
W razie ewentualnych pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią wstępny kosztorys. Chętnie spotkamy się z państwem w siedzibie naszejfirmy – w pobliżu znajduje się ogólnodostępny parking i bankomat. Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Podejmujemy się zarówno dużych zleceń takich jak budowa obiektów (domów, hal, budynków użyteczności publicznej), jak i zleceń dotyczących prac wykończeniowych czy remontów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, dużymi inwestorami, a także spółdzielniami mieszkaniowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy budowlanej!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Konin, Oleśnica, Poznań, Kościan, Ostrzeszów, Kępno, Gostyń, Sieradz, Grodzisk Wlkp., Ostrów Wlkp.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń