Autotrans Transport osobowy Jacek Przybył

Wynajem autokarów i profesjonalny przewóz osób.

Przewozy autokarowe
ul. Działkowa 17, 62-872 Borek wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
604 248 094
Adres korespondencyjny
ul. Działkowa 17, 62-872 Borek wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Autotrans to firma przewozowa, której siedzibą są Godziesze Wielkie, w powiecie kaliskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Transportem osobowym zajmujemy się nieprzerwanie od 2001 roku. Proponujemy wynajem autokarów na 20 osób, przewozy osób w kraju i za granicę. Właścicielem firmy jest Jacek Przybył.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w przewozie autokarowym. Zapewniamy naszym Pasażerom komfort i bezpieczeństwo nad którym na trasach czuwają doświadczeni kierowcy. Nasza oferta to:

- Wynajęcie busów,
- Przewozy osób,
- Przejazdy zagraniczne,
- Wynajem autokarów,
- Autokar na wycieczkę.

Naszą działalność prowadzimy od wielu lat, rozpoczęliśmy bowiem jeszcze na początku lat 90-tych. Cały czas podnosimy standardy obsługi oraz jakość naszego transportu. Doświadczenie zdobywaliśmy także we współpracy ze znanymi touroperatorami i regionalnymi biurami podróży.

Regularnie oferujemy przejazdy na trasach krajowych i zagranicznych w czym nasi wykwalifikowani kierowcy mają ogromne doświadczenie.

Bardzo dbamy o pełną sprawność floty transportowej i dlatego nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne. Posiadamy autokary 50 oraz 54 osobowe oraz busa 20 osobowego z klimatyzacją i dvd. Posiadamy też wszystkie wymagane licencje, certyfikaty, zaświadczenia do wykonywania transportu w kraju jak i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy! Warto z nami podróżować!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Filip
Bardzo sprawny i bezpieczny transport. Wycieczka do Krakowa udała się w stu procentach także za sprawą rzetelnego przewoźnika. Polecam wynajem busów od Autotrans.