Unitor

Produkcja palet przemysłowych

Palety
62-812 Jastrzębniki 37 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(62) 751 25 55
Adres korespondencyjny
62-812 Jastrzębniki 37 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Unitor, której właścicielką jest Emilia Mamos, znajduje się w Jastrzębinikach, na terenie województwa wielkopolskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku, świadcząc usługi związane z produkcją palet.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest produkcja palet drewnianych. W naszej ofercie znajdą Państwo towar użytku jednorazowego oraz wielorazowego. Produkujemy palety niestandardowe, które są wykonywane według norm oraz specyfikacji odbiorców.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

- palety przemysłowe,
- planety specjalistyczne,
- palety kontenerowe,
- palety CP.

Palety chemiczne CP są przeznaczone do transportu i magazynowania produktów chemicznych. Naszym Klientom szczególnie polecamy drewniane palety przemysłowe. Są one wyjątkowo wytrzymałe, co potwierdza grono zadowolonych Klientów.

Nasz park maszynowy obejmuje specjalistyczne urządzenia załadunkowe oraz rozładunkowe, dzięki czemu realizujemy zlecenia sprawnie i bezproblemowo. Dzięki wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie zagwarantować pełne bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Co więcej, posiadamy certyfikat IPPC, który jest potwierdzeniem warunków techniczno-organizacyjnych. Produkcja palet w naszej firmie jest zgodna z wymaganej fitosanitarnymi Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Unitor w Jastrzębnikach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń