Auto-Market Autoczęści Jacek Stempniewski

Renowacje starych samochodów to nasza pasja

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Łódzka 2, 62-860 Opatówek wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 753 735
Siedziba Główna Auto-Marketu ul. Łódzka 2
627618372
auto.market@exclusive.pl
601753785
Zakład mechaniki pojazdowej ul. Turkowska 3
627618685
auto.market@exclisive.pl
http://www.e-automarket.pl
Może cię zainteresować
Auto-Market Autoczęści Jacek Stempniewski

Informacje

Opis działalności
W Opatówku znajduje się siedziba firmy Auto Market, która oprócz sprzedaży detalicznej nowych i używanych części samochodowych, jest również warsztatem samochodowym i blacharsko-lakierniczym. Prowadzi ją Jacek Stempniewski.
Produkty i usługi
Początki zakładu mechanicznego sięgają aż 1961 roku. Od tamtego czasu firma jest prowadzona przez kolejne pokolenia rodziny i rozwijana. Obecnie zajmuje się już nie tylko naprawą samochodów, czy usługami blacharsko-lakierniczymi, ale także detaliczną sprzedażą części, tuningiem, diagnostyką pojazdową oraz pomocą drogową i transportem samochodów.

W ramach pracy zakładu mechanicznego naprawiane są wszystkie modele aut osobowych, zarówno nowych, jak i starych, zabytkowych. Dzięki profesjonalnemu zapleczu blacharsko-lakierniczemu firma wyspecjalizowała się również w kompleksowych renowacjach samochodów zabytkowych.

Ponadto w Auto Market działa zaawansowana mieszalnia lakierów, dzięki której można uzyskać dobrać lakier samochodowy z 99% skutecznością.

Zakład mechaniczny zajmuje się również auto tuningiem mechanicznym, dla poprawy osiągów oraz wizualnym, dla poprawy wyglądu.

Na kierowców potrzebujących pomocy na drodze czeka wykwalifikowana pomoc drogowa, która odholuje pojazd do warsztatu, w którym wykonywane są naprawy także bezgotówkowo, z polisy sprawcy.

Dzięki lawetom Auto Market może zaoferować również transport pojazdów na terenie kraju i Europy.

Szczegóły oferty można poznać z siedzibie głównej firmy lub w warsztacie w Opatówku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń