Jacek Stempniewski Mechanika pojazdowa blacharstwo i lakiernictwo

Renowacje starych samochodów jest naszą specjalnością

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Łódzka 2, 62-860 Opatówek wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jacek Stempniewski Mechanika pojazdowa blacharstwo i lakiernictwo
ul. Łódzka 2, 62-860 Opatówek wielkopolskie
Telefon
Jacek Stempniewski Mechanika pojazdowa blacharstwo i lakiernictwo

Informacje

Opis działalności firmy Jacek Stempniewski Mechanika pojazdowa blacharstwo i lakiernictwo w Opatówek
Jacek Stempniewski prowadzi firmę zajmującą się mechanika pojazdową, blacharstwem i lakiernictwem. Nasza siedziba znajduje się w Opatówku, w powiecie kaliskim, w województwie wielkopolskim. Początki naszego zakładu mechanicznego sięgają 1961 roku.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje między innymi naprawę samochodów, w tym naprawy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze. Naprawiamy wszystkie modele aut osobowych, zarówno nowych, jak i zabytkowych. Posiadamy profesjonalne zaplecze blacharsko-lakiernicze, dzięki czemu zajmujemy się też kompleksowymi renowacjami samochodów zabytkowych.

Dysponujemy również zaawansowaną mieszalnią lakierów, co pozwala na dobranie lakieru samochodu z 99% skutecznością.

Nasza oferta to też:
- diagnostyka samochodowa,
- detaliczna sprzedaż części.

Mamy spore doświadczenie jeśli chodzi o tuning mechaniczny, wykonywany dla poprawy osiągów i tuning wizualny dla poprawy wyglądu. Dodatkowo zajmujemy się transportem pojazdów przy pomocy lawety na terenie Polski i Europy.

Uzupełnienie oferty stanowi pomoc drogowa. Oferujemy odholowanie pojazdu do warsztatu i wykonanie bezgotówkowo napraw z polisy sprawcy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jacka Stempniewskiego.
Zasięg działania
Firma Jacek Stempniewski Mechanika pojazdowa blacharstwo i lakiernictwo z lokalizacji: Opatówek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, wielkopolskie, kaliski, Kalisz, kolski, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, poddębicki, sieradzki, turecki, zduńskowolski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń