Palbox Jan i Danuta Kurdyk

Producent pojemników metalowych wysokiej jakości.

Opakowania
62-830 Zbiersk-Cukrownia 38 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Palbox Jan i Danuta Kurdyk

Informacje

Opis działalności
Firma PALBOX mieści się w Zbiersku-Cukrowni, na terenie powiatu kaliskiego, w woj. Wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją pojemników metalowych oraz techniczno-magazynowych. Prowadzimy również ich sprzedaży.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim niezawodne i wytrzymałe pojemniki metalowe, siatkowe i różne inne wykorzystywane głównie w różnych gałęziach przemysłu, a także przy magazynowaniu różnego rodzaju towarów.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Przez cały ten czasu udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- pojemniki UIC
- pojemniki blaszane
- skrzynie ocynkowane
- nadstawki paletowe

Dodatkowo możemy zaoferować profesjonalne kosze metalowe siatkowe typu gitterbox, które okazują się być często bardzo przydatne przy przemyślę ciężkim i motoryzacyjnym. Polecamy też skrzynki magazynowe, a także pojemniki do warzyw. Wszystkie nasze produkty występują w różnych rozmiarach i są poszczególnie przystosowane do przechowywania różnych produktów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych specjalistów, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat produkcji pojemników są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń