Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce od wielu lat współpracuje z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. i rekomendujemy ją jako kompetentnego partnera w zakresie udostępniania baz danych, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta ... "

MERITUM S.C.. Hale targów i wystaw. Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak w Panoramie Firm

Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak

Diagnoza, profilaktyka logopedyczna, terapia wad wymowy, zaburzeń mowy.

ul. Krańcowa 5
64-000 Kościan, woj. wielkopolskie
dodatkowe dane kontaktowe adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  15:30 - 20:30
 2. wtorek:
  11:30 - 20:00
 3. środa:
  11:15 - 20:00
 4. czwartek:
  13:00 - 20:00
 5. piątek:
  13:30 - 20:00
 6. sobota:
  8:00 - 17:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zapraszam. Świadczę usługi z zakresu diagnozy i terapii: wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, jąkania, rozszczepów podniebienia, afazji, autyzmu. Od listopada 2013r. w Centrum Terapii Logopedycznej przeprowadzam również Terapię uwagi i lateralizacji słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa (posiadam Certyfikaty). Diagnoza, profilaktyka logopedyczna, terapia wad wymowy, zaburzeń mowy oraz opóźnień rozwoju mowy.

O nas

W Centrum Terapii Logopedycznej stosuje się następującą metodologię, która jest zależna od stopnia deficytów, zdiagnozowanych u pacjentów:

- Metodę Krakowską prof. J. Cieszyńskiej,
- Symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania prof. J. Cieszyńskiej,
- Elementy glottodydaktyki prof. Br. Rocławskiego,
- Strategiczną metodę usprawniania realizacji fonemów według prof. D. Pluty-Wojciechowskiej,
- Elementy masażu według C. Moralesa,
- Terapia uwagi i lateralizacji słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa

Marki i specjalizacje

Program terapeutyczny metodą Tomatisa wpływa na poprawę:
- komunikacji,
- koncentracji,
- rozumienia tekstu czytanego,
- jakości wypowiedzi/mowy,
- pamięci,
- ortografii.

Produkty i usługi

Terapia uwagi i lateralizacji słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa

Twórcą jest francuski otolaryngolog,neurolog i foniatra Alfred Tomatis.W literaturze przedmiotu metoda ta znana jest również jako "trening uwagi słuchowej","stymulacja słuchowa” lub „trening audio-psycho-lingwistyczny”.Podstawowym celem metody jest poprawa funkcji słuchowej na poziomie neurologicznym przez co następuje poprawa koncentracji,jakości uczenia się, poprawa zdolności językowych, komunikacyjnych, relacji społecznych, kreatywności.

Metoda Tomatisa okazała się bardzo skuteczna w terapii dzieci,u których występują:zaburzenia uwagi, komunikacji, koncentracji, specyficzne trudności w uczeniu się typu dysleksja.Zastosowanie metody przynosi również zadowalające efekty w przypadku dzieci ze spektrum autyzmu i z problemami koordynacji sensomotorycznej.

W przypadku osób dorosłych terapia z powodzeniem stosowana jest w leczeniu depresji, wspomaga terapię afazji, stwardnienia rozsianego, szumów usznych. Metoda Tomatisa ułatwia asymilację i integrację języków obcych oraz kształcenie i udoskonalanie umiejętności komunikacyjnych.Jest terapią wspierającą dla osób, dla których głos i słuch są narzędziem pracy:muzyków, śpiewaków, aktorów.

Metoda Tomatisa wpływa również na sferę psychologiczną: poprawia samoocenę, motywację, samopoczucie.

Trening uwagi słuchowej metodą Tomatisa ma na celu wyćwiczenie i usprawnienie zdolności słuchania w sposób efektywny i zorganizowany. Ćwiczenia stymulują centralny system nerwowy- w szczególności te ośrodki kory mózgowej, które odpowiadają za sprawne funkcjonowanie naszego organizmu. Usprawnienie uwagi słuchowej prowadzi do zwiększonej wydajności recepcyjnej mózgu i lepszej percepcji bodźców zewnętrznych.

Trening uwagi słuchowej polega na słuchaniu dźwięków o określonej częstotliwości poprzez urządzenie, które jest modelem ucha ludzkiego.Cały trening składa się z kilku faz. Niezbędnym elementem treningu, zwłaszcza w przypadku dzieci z autyzmem, jest zastosowanie nagranego głosu

Certyfikaty

Opinie
mama Szymona
2016-10-05
Trafiłam do Pani Kasi Flak w lipcu tego roku z moim 14-letnim synem, który się jąkał. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć jak traktowane jest dziecko, które ma jakąś wadę przez kolegów w szkole. Zamykał się w sobie i nawet do szkoły nie chciał chodzić. Już po kilku tygodniach terapii metodą Tomatisa zauważyliśmy wyraźną poprawę. Syn mówi płynniej, nie denerwuje się tak jak wcześniej podczas rozmowy, przez co nabrał większej pewności siebie. Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jesteśmy szczęśliwi, że do niej trafiliśmy. Gorąco polecam wizytę u Pani Kasi Flak w Centrum Terapii Logopedycznej wszystkim tym, którzy mają jakąkolwiek wadę wymowy.
Mama Lenki
2015-05-09
Dzięki metodzie Tomatisa oraz zajęciom logopedycznym u Pani Kasi, moja córka zaczęła mówić. Wcześniej używała ok. 4 słów, w tej chwili jest ich 89, powoli pojawiają się też zdania. Polecam wszystkim metodę Tomatisa oraz zajęcia logopedyczne bo naprawdę są niesamowite efekty. A Pani Kasi z całego serca dziękuję za poświęcenie i pracę jaką wykonała z moją córką.
Mama AMELKI
2014-05-20
Polecam każdemu rodzicowi, którego dziecko ma jakiekolwiek problemy z wymową. Pani Kasia jest przemiłą osobą. Moja Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, nie może doczekać się kolejnej wizyty. Zachęcam bardzo.
mama Tomka
2014-05-14
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. Kasi. Praca, jaką wykonuje z moim 4-letnim synkiem daje znakomite efekty. Jeszcze 3- mce temu nie można było zrozumieć, co mój syn mówi, a dzisiaj mówi już wyraźnie. Pani Kasia ma znakomite podejście do dzieci-syn nie może się doczekać kolejnych wizyt (uczęszczamy na nie raz w tygodniu) Szczerze polecam panią Flak, gdyż efekty jej pracy przyszły bardzo szybko, z czego jestem ja i syn (bo w końcu go rozumiemy) bardzo zadowoleni.
ZADOWOLONA ONA
2013-06-03
przemiła osoba! do tego specjalista w swojej dziedzinie
2012-07-24
Zachęcam do skorzystania z terapii u Pani Flak...
pacjentka
2012-05-31
polecam Panią Doktor, jest prawdziwą profesjonalistką a przy tym przemiłą osobą.
Angelika z Gorzowa Wlkp.
2011-05-31
Od 2007 roku jestem pacjentką Pani Katarzyny Flak. W przypadku mojej wady wymowy Pani Flak poleciła mi stosowanie korektora mowy SDSA, który spowodował ogromne postępy w mojej wymowie. Bez wątpienia pomaga mi w sytuacjach życia codziennego, które przedtem były dla mnie ogromnie stresujące. Nie wspomnę o wypowiedziach ustnych, a chciałam zaznaczyć, że jestem studentką 2 roku i mam już za sobą szereg egzaminów ustnych i kolejne przed sobą. Razem z poprawą w mówieniu nabrałam więcej pewności siebie i jestem bardziej otwarta na wszelkie kontakty międzyludzkie. Rzecz jasna nie sam korektor mowy spowodował tak olbrzymią poprawę mojej mowy, gdyż jest tylko elementem terapii stosowanej przez Panią Flak. Pozostałe ćwiczenia są także bardzo istotne w mojej rehabilitacji logopedycznej. Zachęcam do skorzystania z terapii u Pani Flak wszystkich tych którzy mają problemy z wadą wymowy, gdyż ma duże doświadczenie i szeroką wiedzę w dziedzinie logopedii.
Agnieszka
2011-04-22
Polecam serdecznie Panią Kasię.

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Krańcowa 5
64-000 Kościan, woj. wielkopolskie