Remoncik Szymon Nawrot

Remonty i renowacje wnętrz oraz posadzek

Renowacje i remonty
ul. Kilińskiego 81, 64-030 Śmigiel wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
530 569 166
Adres korespondencyjny
ul. Kilińskiego 81, 64-030 Śmigiel wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Szymon Nawrot. Jestem właścicielem firmy Remoncik. To zakład, w którym zajmujemy się remontami i renowacjami wnętrz oraz posadzek. Siedziba naszej firmy znajduje się w Śmiglu w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Każdy marzy o pięknie wykończonym mieszkaniu i terenie wokół domu. Jednak nie każdy ma tyle czasu, żeby sprostać temu zadaniu. Z pomocą przychodzi nasza firma Remoncik. Podołamy każdemu zadaniu związanemu z wykańczaniem wnętrz. Nie stanowi dla nas problemu malowanie, czy tapetowanie ścian.

Świetnie radzimy sobie również przy renowacji posadzek. Bezproblemowo zamontujemy posadzki żywiczne na taras oraz posadzki epoksydowe. Nasi ludzie dbają o porządek po zakończonej pracy. Nie będą się Państwo musieli obawiać o wzywanie dodatkowych firm sprzątających. Zależy nam na dbałości o każdy detal. Podczas pracy korzystamy z narzędzi różnych gabarytów, aby precyzyjnie wykończyć elementy.

Wybierając nas, mogą Państwo skorzystać między innymi z usług:

- szpachlowania,
- gipsowania,
- układania paneli,
- montażu posadzek poliuretanowych,
- montażu schodów żywicznych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia nas osobiście w Śmiglu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy rozwiązać problem każdego remontu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń