Dekarstwo-Blacharstwo Prace Wykończeniowe Marcin Łukowiak

Oferujemy usługi dekarskie i remontowe

Dachy i usługi dekarskie
ul. Mickiewicza 14, 64-030 Śmigiel wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Dekarstwo-Blacharstwo Prace Wykończeniowe Marcin Łukowiak
ul. Mickiewicza 14, 64-030 Śmigiel wielkopolskie
NIP
6981758069
Telefon
Dekarstwo-Blacharstwo Prace Wykończeniowe Marcin Łukowiak

Informacje

Opis działalności firmy Dekarstwo-Blacharstwo Prace Wykończeniowe Marcin Łukowiak w Śmigiel
W firmie Marcina Łukowiaka głównym przedmiotem naszej działalności są usługi dekarskie i budowlane. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Śmigiel, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Zatrudniamy dekarzy i fachowców budowlanych, który posiadają wieloletnie doświadczenie. Nasze prace wyróżniają się trwałością oraz estetyka wykonania. Klientom doradzimy w wyborze najlepszych materiałów budowlanych i optymalnych rozwiązań technicznych.

Nasza oferta to:
- remonty mieszkań,
- remonty domów,
- wykończenia wnętrz,
- nakładanie tynków,
- remonty dachów,
- naprawy dachów,

Wyremontujemy każde pomieszczenie. Oferujemy kompleksowe remonty łazienek oraz kuchni. Zajmujemy się malowaniem ścian, szpachlowaniem i układaniem glazury. Zakres prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i nowoczesny sprzęt, które przyspieszają znacznie wiele prac. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja, dlatego chętnie wysłuchamy wszystkich wskazówek i pomysłów oraz postaramy się wcielić je w życie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Dekarstwo-Blacharstwo Prace Wykończeniowe Marcin Łukowiak z lokalizacji: Śmigiel świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Emilia
Ta firma remontowa zajęła się moją kuchnią. Płytki są dokładnie i równo położone.
G
Gerard
Zleciłem naprawę dachu. Usługa wykonana solidnie. Pojawili się w umówionym terminie i sprawnie poradzili sobie ze sporą dziurą. Prawdziwi fachowcy.
M
Monia
Ta firma remontowała dom, który niedawno kupiłam. Był w opłakanym stanie, ale doprowadzili go do porządku. Teraz wnętrza są piękne i funkcjonalne.