Impega serwis kotłów klimatyzacja wentylacja Łukasz Idziak

Profesjonalne świadczenie usług gazowniczych

Usługi gazownicze
ul. św. Ducha 29/1, 64-000 Kościan wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
510 152 662
Adres korespondencyjny
ul. św. Ducha 29/1, 64-000 Kościan wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Impega została założona w 2005 roku. Jej właścicielem jest Łukasz Jan Idziak. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kościanie, na terenie województwa wielkopolskiego. Posiadamy spore doświadczenie w branży i skrzętnie wykorzystujemy je w rozwoju działalności.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie szerokiego zakresu usług gazowniczych i serwis urządzeń grzewczych. Posiadamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, gdyż jest to niemalże piętnaście lat. Dokładnie poznaliśmy branżę i nieustannie dbamy o rozwój firmy.

Nasza oferta to:
- usługi gazownicze,
- serwis urządzeń grzewczych,
- naprawa kotłów CO,
- klimatyzacja,
- wentylacja,
- instalacje CO.

Serwisujemy urządzenia niemalże wszystkich marek, przez co każdy Klient znajdzie w ofercie coś dla siebie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i maksymalnie się w nie angażujemy, przez co dokładnie i sprawnie realizujemy wszelkie powierzone zadania. Naszym priorytetem jest dbanie o zadowolenie Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Kadra pracownicza firmy posiada spore doświadczenie w branży, gdyż pracują w zawodzie od wielu lat. Posiadamy wszelkie niezbędne i specjalistyczne sprzęty, które znacznie ułatwiają nam pracę i pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Gwarantujemy niskie ceny i terminową realizację.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzin siedziby firmy w Kościanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń