Mateusz Grun Klimatex

Klimatyzacja i wentylacja

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. 2 Października 4, 64-000 Kościan wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Mateusz Grun Klimatex

Informacje

Opis działalności
Firma Klimatex powstała w 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kościanie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Mateusz Grun.
Produkty i usługi
Mimo to, iż nie mieszkamy w tropikalnych warunkach, nasza pogoda często daje nam w kość. Może właśnie ze względu na to, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do wysokich temperatur. W takich momentach wybawieniem jest dla nas klimatyzacja. To ona pozwala przeżyć dzień w biurze, zrobić przyjemnie zakupy i nie męczyć się w domu przed telewizorem.

Nasza firma wyspecjalizowała się w doborze i montażu odpowiedniej do Państwa potrzeb klimatyzacji. Prowadzimy działalność, w której przeprowadzamy naprawy i serwis urządzeń chłodniczych.

Poza tym trudnimy się również wentylacją. Proponujemy Klientom montaż, czyszczenie i naprawianie przewodów wentylacyjnych. Dodatkowo zamówić u nas można automatyczne ogrzewanie, które w pełni obsłużymy i wytłumaczymy, jak działa. Uzupełnieniem oferty jest także montaż parowników.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na tej branż. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Ryszard
Firma Klimatex Grun M. wykonała usługę montażu klimatyzacji w sposób profesjonalny, w ustalonym terminie fachowo i czysto.
J
Julia
Nie polecam czeka się tygodniami za przyjazdem i doczekać się nie można .Nie rozumiem tych fachowców skoro wykonanie usługi nie pasowało to nie trzeba się na nią godzić