Hg-technika Hubert Gidaszewski

Profesjonalne urządzenia czyszczące i wykonawstwo konstrukcji stalowych

ul. Kosynierów 24/2, 64-000 Kościan wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 105 441
Hg-technika Hubert Gidaszewski

Informacje

Opis działalności
Firma Hg-Technika, której właścicielem jest Hubert Gidaszewski, działa na rynku od 2013 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Kościan, w województwie wielkopolskim. Posiadamy cenne doświadczenie w branży i nieustannie się rozwijamy.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą i montażem wszelkich czyszczących urządzeń przemysłowych. Wykonujemy również konstrukcje stalowe, które wcześniej sami projektujemy. Działamy głównie na terenie całej Wielkopolski na zlecenie zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm czy podmiotów gospodarczych. Posiadamy cenne doświadczenie i ciągle podnosimy nasze kompetencje.

Oferta firmy Hg-Technika to między innymi:
- montaż linii technologicznych,
- rozruch linii produkcyjnych
- montowanie filtrów,
- odkurzacze centralne,
- transportery czy przenośniki,
- stawianie obiektów przemysłowych.

Uzupełnieniem oferty może być tworzenie systemów rur w obiektach przemysłowych czy halach. Zajmujemy się również remontowaniem obiektów przemysłowych. Działamy na zlecenie Klientów z Polski, ale także całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Posiadamy zaawansowany technologicznie, w pełni sprawny park maszynowy, który znacznie ułatwia świadczenie naszych usług i podnosi ich efektywność.

Kadra pracownicza firmy Hg-Technika to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które pracują w zawodzie od wielu lat i doskonale zdołali poznać branżę. Posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty pozwalające na wykrzesanie pełni potencjału z maszyn, którymi dysponujemy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Kościanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń