Grzegorz Liwerski FW

Dezynfekcja mieszkań

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Kwiatowa 6, 64-000 Kościan wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Grzegorz Liwerski FW

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Grzegorz Liwerski. Od 2004 roku prowadzę własną działalność, która świadczy usługi z zakresu dezynsekcji i dezynfekcji. Siedziba firmy mieści się w Kościanie, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest deratyzacja, dezynsekcja i dezynfekcja instalacji, mieszkań i innych lokali użytkowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zwalczaniu gryzoni i szkodników, takich jak pluskwy, szczury czy myszy. W zakres działań wchodzi również dezynsekcja much, zwalczanie karaluchów i dezynfekcja komarów. W ofercie znajdują się między innymi:

- dezynfekcja rybików cukrowych,
- gazowanie zboża,
- usuwanie gniazd owadów,
- dezynfekcja zsypów,
- gazowanie silosów,
- fumigacja,
- dezynfekcja grzybów.

W zakres działań wykonywanych przez firmę wchodzą również dezynfekcja prusaków i kurników. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantują najwyższą jakość usług. Do pracy wykorzystywane są wyłącznie środki najlepszej jakości. Wizytówką firmy są rzetelność, sumienność, najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Grzegorza Liwerskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głogowski, gostyński, górowski, grodziski, jarosławski, krotoszyński, Leszno, lubiński, nowosolski, nowotomyski, polkowicki, poznański, rawicki, szamotulski, średzki, śremski, wolsztyński, wrzesiński, wschowski, zielonogórski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
2
2020
Sumienny człowiek i do tego sympatyczny
K
Klient
Polecam, usługi.