Krzysztof Nadobnik PHUT

Roboty ziemne i wykopy pod fundamenty

Wyburzenia i rozbiórki
Ogrodowa 1A, 64-000 Kościan wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(65) 512 49 20
Adres korespondencyjny
Ogrodowa 1A, 64-000 Kościan wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo należące do Krzysztofa Nadobnika ma swoją siedzibę w Kościanie, w województwie wielkopolskim. Firma została założona w 1990 roku i zajmuje się usługami budowlanymi. Pracuje na zlecenie podmiotów gospodarczych, instytucji i osób fizycznych.
Produkty i usługi
Firma Nadobnik podejmuje się nawet najtrudniejszych prac budowlanych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Prace wykonuje z użyciem ciężkiego sprzętu. w tym koparek na podwoziu kołowym i gąsienicowym. Używane są też koparkoładowarki, równiarki, walce i wywrotki. Wywrotkami wywożone są śmieci, kruszywa, piasek, a także gruz pozostały po wyburzeniach i rozbiórkach. Firma wyburza domy, konstrukcje betonowe oraz usuwa stare fundamenty. Oferuje również:
-kopanie wykopów pod fundamenty
-niwelowanie terenu
-utwardzanie dróg
-utwardzanie terenu
-odśnieżanie

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez firmę jest sprzedaż opału. W składzie znajdują się atrakcyjne cenowo materiały opałowe, w tym węgiel orzech, węgiel brunatny i miał węglowy. Ponadto można tu kupić ekogroszek i drewno na rozpałkę.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Nadobnik i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń