Blackwork Studio Tatuażu i Piercingu

Zrealizujemy każdy pomysł na tatuaż

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kościańska 76B, 64-010 Krzywiń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
531 122 750
Adres korespondencyjny
ul. Kościańska 76B, 64-010 Krzywiń wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Staudio tatuażu i piercingu Blackwork znajduje się w Krzywinie, w powiecie kościańskim, w województwie wielkopolskim. Działa ono od 2017 roku.
Produkty i usługi
W naszym studiu zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem i wykonywaniem tatuaży. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć tatuaż każdego rodzaju: od tych prostych, subtelnych zaczynając, a na rozbudowanych, nasyconych detalami kończąc. Ci wszyscy, którym brak pomysłu na to jakim tatuażem ozdobić swoje ciało polecamy skorzystanie z naszej bazy gotowych projektów. Wykonujemy zarówno czarne, jak i kolorowe tatuaże.

Dodatkowo możemy zaoferować:
- tatuaż biały,
- tatuaż UV,
- tatuaż brokatowy,
- tatuaż dotwork.

Nasza oferta obejmuje również zdobienie ciała tymczasowymi ozdobami. Oferujemy wykonanie tatuażu henną lub żelem. Tatuaże wykonać w różnych stylach, głównie stylu tradycyjnym lub dotwork.

Uzupełnienie oferty stanowi piercing, wykonywany na dowolnej części ciała. Najczęściej jednak przekłuwamy uszy, brwi i pępek. Mamy szeroki wybór kolczyków z różnego rodzaju tworzyw, co jest szczególnie istotne dla tych uczulonych na konkretny metal. Dużym zainteresowaniem cieszą się kolczyki tytanowe.

Pracujemy z wykorzystaniem wysokojakościowych tuszów, co gwarantuje intensywność kolorów. Zapewniamy miłą, bezstresową atmosferę i fachowy dobór rodzaju oraz miejsca tatuażu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie w naszym studiu tatuażu i piercingu Blackwork.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń