Firma Ogólnobudowlana Wojciech Pakuła

Każda nasza realizacja jest unikatowa-podobnie jak upodobania naszych Klientów.

ul. Kościańska 123, 64-000 Nowy Lubosz wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
663 182 970
Adres korespondencyjny
ul. Kościańska 123, 64-000 Nowy Lubosz wielkopolskie

Informacje

O nas
Kwalifikacje, jakie zdobyliśmy w trakcie naszej wieloletniej praktyki, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, a bardzo dobra znajomość rynku sprawia, że korzystamy z najnowszych trendów i najnowocześniejszych w branży remontowo-budowlanej rozwiązań technologicznych.

Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia remontu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów remontu Państwa mieszkania bądź domu, co pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel.

Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci dostarcza nam satysfakcji, a jednocześnie mobilizuje i zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy.
Opis działalności
Wykonany przez nas remont czy wykończenie wnętrz cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego oraz biur sklepów obiektów użyteczności publicznej itp. Nasza firma od lat zajmuje się kompleksowymi usługami, związanymi z wykończeniami wnętrz. W naszej codziennej pracy kluczowa jest indywidualna pomoc w wykończeniu mieszkań na wysoki standard ! Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli cieszyć się tym, co najlepsze i najpiękniejsze.
Produkty i usługi
Firma Ogólnobudowlana Wojciecha Pakuły świadczy szeroki asortyment profesjonalnych usług na terenie południowej części województwa leszczyńskiego oraz w północnej części województwa dolnośląskiego.
Posiadamy bogate doświadczenie w stosowaniu najnowszych technologii w branży budowlanej. Misją naszej działalności zawodowej jest sumienność, dokładność i wysokie standardy wykonywania powierzonych nam zleceń. Najwyższa miarą jakości pracy profesjonalnego zespołu firmy jest satysfakcja Klientów.

Oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie remontów mieszkań, domów i innych obiektów, co zwalnia inwestora z poszukiwań wąsko specjalizowanych wykonawców. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, gwarantujące zadowolenie z efektu prac remontowych. Jesteśmy gotowi wykonać kosztorys włącznie z wyceną niezbędnych materiałów budowlanych, dzięki czemu zachowujemy transparentność wobec naszych Klientów. Jedną z naszych specjalizacji są wykończenia pod klucz, wykonujemy prace w mieszkaniach i domach w stanie deweloperskim. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić i zastosować najnowszetrendy w wyposażeniu wnętrz oraz najlepsze materiały.

W zakres naszych usług wchodzą prace podstawowe, jak malowanie profesjonalnymi farbami, dopasowanymi kolorystycznie i technicznie do wymagań i warunków panujących w remontowanym pomieszczeniu oraz tapetowanie, które wykonujemy profesjonalnie, uzyskując doskonały efekt estetyczny. Z dbałością o szczegóły i równą fugę realizujemy również układanie glazury.

Na życzenie klienta jesteśmy przygotowani do podjęcia również innych, nie wymienionych wyżej prac remontowych.

Świadczymy usługi m.in. na obszarze miejscowości: Milicz, Leszno, Nowy Tomyśl, Września, Krotoszyn, Śrem, Jarocin, Pleszew, Ostrów Wlkp., Wschowa. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja w tym regionie, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.
Marki i specjalizacje
usługi remontowo-budowlane, usługi budowlane, usługi wykończeniowe, usługi remontowe, remonty, wykańczanie wnętrz, firma remontowa, firma budowlana, wykończenia pod klucz, remont domu, remont mieszkania, firma remontowo-budowlana, ekipa remontowa, wykończenia, remonty budynków mieszkalnych, remonty bloków, remonty klatek schodowych, malowanie, tapetowanie, układanie glazury, remonty łazienek, biały montaż, remonty salonów, zakładanie sufitów podwieszanych, sucha zabudowa, układanie paneli,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
K&K
2019-02-20 12:12:14
Zleciliśmy im remont domu. Nie sądziliśmy, że uporają się z tym tak szybko. Polecamy tę firmę.
P
Paweł
2019-02-04 10:07:10
polecam
A
Adrian
2019-01-17 14:05:27
polecam
.
......
2018-11-20 14:50:22
super fachowa ekipa