Andrzej Berliński Przewozy krajowe i zagraniczne

Transport ładunków, a także przewóz osób autokarami

Przewozy autokarowe
os. PKP 4/6, 64-000 Stare Oborzyska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Berliński Przewozy krajowe i zagraniczne

Informacje

Opis działalności
Andrzej Berliński jest właścicielem firmy Przewozy Krajowe i Zagraniczne, której siedziba znajduje się w Starych Oborzyskach, w województwie wielkopolskim. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, a także przewóz osób. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przewozy Krajowe i Zagraniczne to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku transportowym. Zarówno nasi spedytorzy, jak i logistycy dbają o prawidłowy i terminowy przewóz każdego ładunku. Od wielu lat nawiązujemy współpracę z licznymi firmami spedytorskimi. Posiadamy więc silną sieć połączeń i możemy Państwu zaoferować transport różnego rodzaju ładunków z polski zagranicę i na odwrót. Jesteśmy elastycznym zespołem. Nasi kierowcy doskonale znają krajowe i międzynarodowe trasy. Ciężarówki wyposażone w urządzenia GPS, można szybko namierzyć i doprowadzić do celu, więc zawsze jesteśmy w ustalonym miejscu i o czasie.

Oferujemy również usługi takie jak:
- wynajem autokarów,
- wynajem busów,
- dojazd do lotniska,
- obsług wycieczek.

Zajmujemy się również przewozem osób. Kierowcy dbają o komfort każdego pasażera. Są także kontrolowani co do przestrzegania przepisów drogowych. Przechodzą regularne szkolenia i dbają o Państwa bezpieczeństwo. W szczególności ważne jest dla nas bezpieczne przewożenie wycieczek szkolnych. Posiadamy doświadczenie w różnych kursach na tereniekraju i za granicą.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i jasne zasady umowy. Zapraszamy do kontaktu z firmą Przewozy Krajowe i Zagraniczne ze Starych Oborzysk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń