Krzysztof Skowroński Krimet

Produkcja artykułów rolniczych
63-720 Lipowiec 31 wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Produkcja artykułów rolniczych to branża, w której Krzysztof Skowroński Krimet prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Lipowiec w województwie wielkopolskim.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Krzysztof Skowroński Krimet. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Bartek
Suchy opał pali sie bardzo dobrze
M
Mariusz
Polecam firmę fajne kabiny robią cena atrakcyjna porównując do konkurencji
K
Klient
Jestem zadowolony z kabiny do mercator kabina pasuje posiadam juz 2lata
K
Klient
Jakość kabiny do 360 równa zeru. Instalacja wykonana bez żadnych peszli ochronnych, goły kabel ocierający się o rame. Łączenia w kablach owinięte taśma, chyba nie mieli pieniędzy na koszulki termokurczliwe.... Rama kabiny już rdzewieje mimo że nie widziała jeszcze zimy. Krzywo wspawane zawiasy drzwi przez co ciężko się otwierają, krzywo wspawana ramka tylnego okna, dach od wewnątrz surowy bez podkładu. Przed montażem ściągałem błotniki i dach bo wszystko korodowalo, po rozszlifowaniu wyszło na jaw że farba była nanoszona juz na rdze i blacha nie była nawet zmatowana. W momencie montażu kabiny okazało się że błotniki są za mocno wsuniete do środka i zaparły o skrzynki akumulatorów w dodatku różnica wychylenia między jednym a drugim to 4cm. Po docięciu błotników i opuszczeniu jej do końca tylko jadna łapa pasowała na otwór, trzeba było ucinać 3 łapy i spawać od nowa. Jeden wielki dramat. Czuję się oszukany, firma nie poczuwa się do winy, Pan właściciel twierdził ze wszystko jest dobrze zrobione i to ja jestem '' filozof'' po czym rozłączył się.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.